STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Bulldogs Brnoneděle 10.03.2019; MSH Vodova BrnoSokol Pardubice
2počet diváků: 2083
začátek 17:00; konec 18:45
Utkání: 8XM12018/2019-A229; 2. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:0, 0:2, 2:1, střely na branku: 21:15
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Rýznar Pavel; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
20 Kryštof Bartek (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
47 Adam Šmíd (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část05:50-12 Martin Grlický
2.3. část08:43-6 Lukáš Mráz41 Jakub Marek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část11:44-47 Adam Šmíd
2.2. část12:59-26 Daniel Škeřík24 Tomáš Dlesk
3.3. část03:44-47 Adam Šmíd89 Jan Bílý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:186 Lukáš Mráz2911 bránění ve hře
2.2. část09:0721 Michal Pešák2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:0710 Patrik Petr2911 bránění ve hře
2.2. část18:0724 Tomáš Dlesk2901 sekání
3.3. část06:2889 Jan Bílý2909 hrubost
4.3. část19:3221 Ivo Teichman2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
20 Kryštof Bartek1531280.0058:05
80 Jan Mazánek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš2121990.4860:00
55 Jakub Levínský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jan Černovický (U)00000:0000
6 Lukáš Mráz (U)10116:412020
9 Ondřej Lorenc (U)00021:43221-1
12 Martin Grlický (U)10123:452010
13 Matyáš Němec (U)00013:291700
14 Jan Vojtíšek (O)00028:19251-1
19 Tomáš Kadavý (U)00022:06210-1
21 Michal Pešák (U)00018:381900
22 Jan Galuszka (O)00000:0000
25 Petr Koláčný (U)00023:38233-1
41 Jakub Marek (U)01121:352500
49 Lukáš Michálek (U)00005:42700
55 Martin Fajt (U)00023:452040
57 Jakub Laus (U)00000:0000
64 Jan Novotný (U)00016:261710
70 Matěj Surkoš (O)00028:25273-1
71 Petr Šomodi (U)00005:42700
93 Antti Jaakkonen (U)00027:052150
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00023:232300
10 Patrik Petr (U)00016:531600
11 Michal Janeček (U)00015:521400
15 Martin Zozulák (U)00023:112301
20 Jan Kourek (U)00018:381720
21 Ivo Teichman (U)00022:052221
24 Tomáš Dlesk (U)01120:302000
26 Daniel Škeřík (O)10119:342020
35 Lukáš Slabý (O)00015:521400
37 Přemek Pakosta (U)00021:261820
47 Adam Šmíd (U)20218:012071
48 Lukáš Prix (O)00000:0000
83 David Žáček (U)00020:472200
89 Jan Bílý (O)01120:562201
93 Petr Černý (U)00000:0000
95 Filip Krigovský (O)00018:351700
98 Radek Formánek (U)00017:472201
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Konečný Adam - ostatní
Jakůbek Aleš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Vítek Roman - ostatní