STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAsobota 02.03.2019; ČPP Aréna OstravaTatran Střešovice
6počet diváků: 741
začátek 19:30; konec 21:15
Utkání: 8XW1-A135; 1. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 1:1, 3:0, střely na branku: 38:9
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Romana Žurková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
91 Eliška Drbalová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:52-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
2.1. část09:53-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
3.2. část02:20SH34 Veronika Káčová
4.3. část10:05-68 Nela Kapcová73 Viktória Grossová
5.3. část12:20-68 Nela Kapcová5 Markéta Vrlíková
6.3. část19:53-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část11:24-21 Anna Válková44 Barbora Zabavská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:2668 Nela Kapcová2901 sekání
2.2. část13:2373 Viktória Grossová2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:5242 Eliška Machková2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová91888.8960:00
23 Pavla Lišková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová3863284.2160:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)01125:272854
6 Karin Vavrečková (O)00000:0000
9 Veronika Rybičková (U)00003:19300
10 Denisa Kotzurová (O)03327:283054
11 Jana Lacková (U)00007:10800
13 Tímea Patakyová (U)00000:0000
14 Karolína Šablaturová (U)00005:1761-1
15 Barbora Greiplová (U)00005:1760-1
22 Romana Žurková (U)00026:442842
26 Eliška Jurečková (U)00025:032714
32 Alena Zuzaníková (U)00006:5580-1
34 Veronika Káčová (U)10126:442832
37 Kateřina Šromotová (U)00005:1760-1
68 Nela Kapcová (U)30327:592785
73 Viktória Grossová (O)01126:032842
77 Pavla Kajfoszová (U)00025:472701
88 Kristína Hudáková (U)00025:102421
99 Paulína Hudáková (U)20226:112854
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00025:18262-3
8 Markéta Prontekerová (U)00025:02260-2
12 Daniela Reindlová (U)00027:27270-1
21 Anna Válková (U)10125:562820
27 Anežka Viplerová (U)00028:30271-2
42 Eliška Machková (O)00029:18261-3
44 Barbora Zabavská (U)01127:342820
64 Natálie Houžvičková (O)00031:14300-2
70 Liana Matěvosova (U)00024:45251-3
73 Julie Faťunová (U)00007:0860-2
77 Karolína Vlachová (U)00007:0860-2
92 Kateřina Rybínová (U)00007:0860-2
95 Adéla Kramperová (O)00031:09290-3
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Špavelko Dominik - kustod
Dupčáková Jana - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Zikmundová Monika - ostatní