STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 02.03.2019; SC Dubina OstravaFbŠ Bohemians
11počet diváků: 866
začátek 16:00; konec 17:53
Utkání: 8XW1-A133; 1. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 7:2, 1:2, střely na branku: 38:17
rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav
delegát: Seďa Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Kamila Paloncyová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
11 Andrea Kadidlová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:32-48 Eliška Planková69 Justyna Krzywak
2.1. část07:00-29 Kamila Paloncyová19 Veronika Enenkelová
3.1. část17:27-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
4.2. část00:18-29 Kamila Paloncyová19 Veronika Enenkelová
5.2. část06:00-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
6.2. část09:19-22 Sára Seevaldová3 Šárka Boľová
7.2. část09:46-29 Kamila Paloncyová19 Veronika Enenkelová
8.2. část12:44-48 Eliška Planková26 Barbora Husková
9.2. část13:01-13 Jana Trošková2 Alžbeta Ďuríková
10.2. část19:01-22 Sára Seevaldová48 Eliška Planková
11.3. část15:44-19 Veronika Enenkelová29 Kamila Paloncyová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:19-68 Kristýna Andrlová11 Andrea Kadidlová
2.1. část11:40-16 Aneta Toulová14 Eliška Vrátná
3.2. část06:12-17 Hana Poláková
4.2. část16:03-14 Eliška Vrátná17 Hana Poláková
5.3. část15:11-17 Hana Poláková14 Eliška Vrátná
6.3. část15:21-10 Eliška Reischlová94 Adéla Bočanová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1761164.7160:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Jitka Omelková1941578.9532:33
1 Daniela Kreisingerová1971263.1627:27
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)01119:262630
3 Šárka Boľová (U)01120:122742
5 Markéta Kolářová (U)00019:262620
9 Lenka Novotná (O)00020:342703
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)10119:262620
17 Kateřina Peterková (U)00000:0000
19 Veronika Enenkelová (U)13420:222731
22 Sára Seevaldová (U)20219:322651
25 Ivana Šupáková (U)00021:012722
26 Barbora Husková (U)21319:112534
29 Kamila Paloncyová (U)31421:132732
44 Lucie Theimerová (O)00020:342703
48 Eliška Planková (U)21319:262642
50 Vlaďka Maděrová (U)00019:262630
68 Lucie Suchánková (O)00024:462613
69 Justyna Krzywak (U)03315:252322
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Adéla Cukrová (U)00003:3550-1
4 Veronika Bašová (U)00000:0000
7 Lucie Šindelářová (U)00009:40130-2
10 Eliška Reischlová (U)10112:48182-2
11 Andrea Kadidlová (U)01119:33283-4
12 Hai Ly Nguyenová (U)00012:241800
14 Eliška Vrátná (O)12326:303520
16 Aneta Toulová (U)10125:21331-2
17 Hana Poláková (U)21327:17355-1
20 Martina Pokorná (U)00009:40130-2
37 Julie Chaloupková (U)00006:0581-1
41 Eliška Císařová (U)00005:32701
64 Eliška Nová (O)00022:41320-5
67 Veronika Loudová (O)00025:57341-1
68 Kristýna Andrlová (U)10123:573410
70 Jessica Zlámalová (U)00023:50341-3
77 Anna - Marie Divišová (O)00020:29291-2
94 Adéla Bočanová (U)01124:413600
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Filip Saidl - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Krbec - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Grigar Tomáš (16.09.1991) - licence B - trenér