STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 03.03.2019; ČPP Aréna OstravaTatran Střešovice
4počet diváků: 713
začátek 16:00; konec 18:05
Utkání: 8XW12018/2019-A139; 2. kolo; Extraliga žen
části: 0:0, 2:2, 1:1, 0:0, střely na branku: 34:17
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
75 Veronika Tomšová (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
83 Hana Ranochová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část08:14-68 Nela Kapcová26 Eliška Jurečková
2.2. část13:40-99 Paulína Hudáková26 Eliška Jurečková
3.3. část02:57-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
4.--PS13 Tímea Patakyová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část17:05-6 Karolína Vachušková27 Anežka Viplerová
2.2. část17:23-21 Anna Válková64 Natálie Houžvičková
3.3. část19:12-12 Daniela Reindlová8 Markéta Prontekerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:0088 Kristína Hudáková2901 sekání
2.3. část17:1173 Viktória Grossová2911 bránění ve hře
3.3. část19:4626 Eliška Jurečková2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1731482.3570:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová3433191.1869:32
91 Eliška Drbalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00028:412852
6 Karin Vavrečková (O)00000:0000
9 Veronika Rybičková (U)00000:0000
10 Denisa Kotzurová (O)01132:593022
11 Jana Lacková (U)00011:221010
13 Tímea Patakyová (U)10114:361300
14 Karolína Šablaturová (U)00011:131030
22 Romana Žurková (U)00025:58262-2
26 Eliška Jurečková (U)02228:162632
32 Alena Zuzaníková (U)00021:25200-1
34 Veronika Káčová (U)00027:20281-2
37 Kateřina Šromotová (U)00011:131000
68 Nela Kapcová (U)20232:233132
73 Viktória Grossová (O)00019:55221-2
77 Pavla Kajfoszová (U)00025:48282-2
88 Kristína Hudáková (U)00021:08230-1
91 Jana Dupčáková (U)00000:0000
99 Paulína Hudáková (U)10131:2730102
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00035:03351-1
6 Karolína Vachušková (U)10136:283330
8 Markéta Prontekerová (U)01135:313530
12 Daniela Reindlová (U)10135:353821
21 Anna Válková (U)10128:413231
27 Anežka Viplerová (U)01132:04320-1
42 Eliška Machková (O)00036:583230
44 Barbora Zabavská (U)00034:573801
64 Natálie Houžvičková (O)01133:023200
70 Liana Matěvosova (U)00002:51200
73 Julie Faťunová (U)00001:2230-1
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
92 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (O)00037:563521
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Špavelko Dominik - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Zikmundová Monika - ostatní