STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicesobota 09.03.2019; STODOLA Aréna StřešoviceFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
2počet diváků: 1053
začátek 16:00; konec 17:57
Utkání: 8XW12018/2019-A143; 3. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 0:1, 0:1, střely na branku: 17:37
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát: Matyáš Jiří; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
83 Hana Ranochová (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Nela Kapcová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:40-12 Daniela Reindlová21 Anna Válková
2.1. část15:48-8 Markéta Prontekerová6 Karolína Vachušková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:10-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
2.2. část18:46PP68 Nela Kapcová77 Pavla Kajfoszová
3.3. část04:46-99 Paulína Hudáková5 Markéta Vrlíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:086 Karolína Vachušková5909 hrubost
2.3. část15:1144 Barbora Zabavská2903 nadzvedávání hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:3810 Denisa Kotzurová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová3733491.8958:38
91 Eliška Drbalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Pavla Lišková1721588.2460:00
91 Jana Dupčáková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00029:07370-1
6 Karolína Vachušková (U)01125:163240
8 Markéta Prontekerová (U)10129:02366-1
12 Daniela Reindlová (U)10129:233410
21 Anna Válková (U)01124:122821
27 Anežka Viplerová (U)00028:38361-1
42 Eliška Machková (O)00030:52350-1
44 Barbora Zabavská (U)00029:583420
64 Natálie Houžvičková (O)00030:533600
70 Liana Matěvosova (U)00006:2280-1
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
92 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (O)00030:533610
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)01126:092760
6 Karin Vavrečková (O)00021:092500
9 Veronika Rybičková (U)00002:23200
10 Denisa Kotzurová (O)10130:422961
11 Jana Lacková (U)00006:40700
13 Tímea Patakyová (U)00007:04700
14 Karolína Šablaturová (U)00010:501250
15 Barbora Greiplová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)00019:512330
26 Eliška Jurečková (U)00024:392720
32 Alena Zuzaníková (U)00008:521100
34 Veronika Káčová (U)00011:481420
37 Kateřina Šromotová (U)00006:59700
68 Nela Kapcová (U)10131:392861
73 Viktória Grossová (O)00009:25800
77 Pavla Kajfoszová (U)01122:552601
88 Kristína Hudáková (U)00024:512531
99 Paulína Hudáková (U)11231:292841
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Zikmundová Monika - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí