STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Střešoviceneděle 10.03.2019; STODOLA Aréna StřešoviceFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
1počet diváků: 9210
začátek 15:00; konec 17:00
Utkání: 8XW12018/2019-A147; 4. kolo; Extraliga žen
části: 1:2, 0:3, 0:5, střely na branku: 15:40
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Barbora Zabavská (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
99 Paulína Hudáková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:38-12 Daniela Reindlová95 Adéla Kramperová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:48-88 Kristína Hudáková32 Alena Zuzaníková
2.1. část19:17SH99 Paulína Hudáková68 Nela Kapcová
3.2. část07:51PP99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
4.2. část12:36PP68 Nela Kapcová77 Pavla Kajfoszová
5.2. část13:50SH68 Nela Kapcová99 Paulína Hudáková
6.3. část06:13-5 Markéta Vrlíková73 Viktória Grossová
7.3. část09:55SH73 Viktória Grossová34 Veronika Káčová
8.3. část17:33-68 Nela Kapcová5 Markéta Vrlíková
9.3. část18:36-22 Romana Žurková34 Veronika Káčová
10.3. část19:11-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:1195 Adéla Kramperová2919 hra na zemi
2.2. část10:5895 Adéla Kramperová2919 hra na zemi
3.2. část16:3342 Eliška Machková2911 bránění ve hře
4.3. část19:278 Markéta Prontekerová2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:5126 Eliška Jurečková2901 sekání
2.2. část12:4832 Alena Zuzaníková2920 hra rukou
3.3. část08:1126 Eliška Jurečková2911 bránění ve hře
4.3. část11:1714 Karolína Šablaturová2901 sekání
5.3. část19:2714 Karolína Šablaturová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová40103075.0060:00
83 Hana Ranochová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková1511493.3360:00
23 Pavla Lišková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00028:43331-4
6 Karolína Vachušková (U)00032:00313-4
8 Markéta Prontekerová (U)00028:43331-4
12 Daniela Reindlová (U)10131:17353-5
21 Anna Válková (U)00023:35300-4
27 Anežka Viplerová (U)00025:36310-3
42 Eliška Machková (O)00032:34301-6
44 Barbora Zabavská (U)00032:02335-5
64 Natálie Houžvičková (O)00027:59330-4
70 Liana Matěvosova (U)00000:54100
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
92 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (O)01131:12361-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)11214:551753
6 Karin Vavrečková (O)00008:34810
8 Barbora Greiplová (U)00004:45720
9 Veronika Rybičková (U)00002:23100
10 Denisa Kotzurová (O)11225:392647
11 Jana Lacková (U)00016:162011
13 Tímea Patakyová (U)00014:18150-1
14 Karolína Šablaturová (U)00015:542001
22 Romana Žurková (U)10116:082031
26 Eliška Jurečková (U)00018:582033
32 Alena Zuzaníková (U)01120:302303
34 Veronika Káčová (U)02217:482121
37 Kateřina Šromotová (U)00005:53710
68 Nela Kapcová (U)31425:392667
73 Viktória Grossová (O)11221:172453
77 Pavla Kajfoszová (U)01121:232223
88 Kristína Hudáková (U)10115:381213
99 Paulína Hudáková (U)22425:532548
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Zikmundová Monika - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra