STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahaneděle 10.03.2019; Sport Centrum HostiviceFAT PIPE FLORBAL CHODOV
3počet diváků: 847
začátek 15:00; konec 16:45
Utkání: 8XW1-A146; 4. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 0:1, 3:3, střely na branku: 15:37
rozhodčí: Rousek David, Sochůrek Ondřej
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Lucie Florianová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
28 Johana Vrbová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část08:03-68 Ivana Miklíková96 Veronika Zittová
2.3. část12:38-78 Michaela Lupačová96 Veronika Zittová
3.3. část16:45-78 Michaela Lupačová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:23-41 Markéta  Svačinová22 Martina Řepková
2.1. část14:52-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
3.1. část19:27-28 Johana Vrbová79 Tereza Hanzlíková
4.2. část04:47PP18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
5.3. část07:34-10 Daniela Frantíková28 Johana Vrbová
6.3. část14:04-9 Nela Jiráková3 Karolína Suchá
7.3. část14:42-17 Gabriela Tožičková79 Tereza Hanzlíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:3021 Lucie Florianová2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:0222 Martina Řepková2915 nedovolená vzdálenost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková3773081.0860:00
51 Karolína Červová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková1531280.0060:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00021:47263-2
6 Eliška Škvorová (U)00000:0000
9 Kristýna Vranová (O)00025:13324-2
13 Anežka Slaná (U)00020:36273-2
16 Veronika Jarešová (U)00000:0000
18 Dominika Tůmová (U)00015:38220-2
21 Lucie Florianová (O)00025:23332-2
31 Dominika Steinbachová (U)00017:10243-3
48 Tereza Syslová (U)00034:47332-2
67 Natalie Vesecká (U)00000:0000
68 Ivana Miklíková (U)10120:332431
77 Tereza Pitterlingová (U)00017:40241-3
78 Michaela Lupačová (O)20221:572332
86 Barbara Jelínková (U)00021:24250-3
92 Andrea Nováková (U)00000:44100
96 Veronika Zittová (U)02224:112501
99 Petra Šusterová (O)00032:40321-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)11221:222422
9 Nela Jiráková (O)10121:192533
10 Daniela Frantíková (U)10121:592423
17 Gabriela Tožičková (U)10119:342162
18 Magdaléna Plášková (U)11221:392543
19 Nikol Pekárková (U)00016:46190-1
21 Eva Preisslerová (U)00016:59202-1
22 Martina Řepková (U)02221:272413
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)00021:222322
27 Adéla Jůzová (U)00016:59201-1
28 Johana Vrbová (O)11219:412322
30 Tereza Peštová (U)00005:5070-1
33 Petra Beránková (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)10121:022412
71 Kristína Belicová (U)00019:13214-1
77 Karolína Kellovská (U)00011:091330
79 Tereza Hanzlíková (U)02221:392343
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Jan Tůma - vedoucí
Ježková Jana - lékař
Škvor Daniel (05.10.1996) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní
Klímová Magdalena - ostatní