STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 16.03.2019; Slavia VŠ PlzeňFBS Olomouc
2počet diváků: 1213
začátek 15:00; konec 17:04
Utkání: 8XW1-A180; 3. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 2:1, 0:0, střely na branku: 21:17
rozhodčí: Franc Luděk, Patera Václav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
27 Kateřina Šnebergrová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
44 Martina Pejzlová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:53-2 Aneta Nachtmanová12 Julie Volkmannová
2.2. část10:42-51 Anna Alexandra Suková10 Nikola Staňková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:06-10 Jitka Oháňková50 Lucie Cholinská
2.1. část19:48-12 Tereza Mošťková50 Lucie Cholinská
3.2. část17:50PP10 Jitka Oháňková44 Martina Pejzlová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:384 Michaela Mašková2908 vražení zády
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:2712 Tereza Mošťková2901 sekání
2.3. část09:3110 Jitka Oháňková2901 sekání
3.3. část14:2167 Šárka Kylarová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová1731482.3558:42
45 Lenka Šindelářová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2121990.4860:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)10121:383020
3 Nikola Křemenáková (U)00011:352001
4 Michaela Mašková (U)00015:542712
9 Karolína Vostracká (O)00015:463210
10 Nikola Staňková (U)01118:473730
11 Šárka Denková (O)00019:133402
12 Julie Volkmannová (O)01125:583520
21 Ivana Drugdová (U)00026:553411
22 Helena Böhmová (U)00018:473720
27 Kateřina Šnebergrová (U)00025:113601
33 Gabriela Vaníčková (U)00016:383101
46 Michaela Urbanová (U)00025:533411
47 Lenka Přerostová (U)00003:09620
51 Anna Alexandra Suková (U)10118:473740
77 Tereza Havlová (O)00015:342911
88 Andrea Košťálová (U)00003:51800
92 Barbora Krňoulová (O)00018:033311
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Alice Pavlíková (O)00000:0000
5 Barbora Suchánková (U)00021:06320-1
9 Veronika Rozenbergová (O)00025:233101
10 Jitka Oháňková (U)20231:593032
12 Tereza Mošťková (U)10130:123562
18 Kateřina Slezáková (U)00018:46280-1
24 Tereza Reimerová (U)00021:06321-1
44 Martina Pejzlová (O)01125:16272-2
50 Lucie Cholinská (U)02231:403652
63 Marie Grufíková (U)00016:19190-2
67 Šárka Kylarová (U)00022:34270-2
77 Petra Grufíková (U)00036:282701
96 Tereza Bořutová (U)00007:14100-2
99 Lenka Ryšavá (U)00007:14100-2
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra