STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňneděle 17.03.2019; Slavia VŠ PlzeňFBS Olomouc
3počet diváků: 834
začátek 14:00; konec 15:55
Utkání: 8XW1-A182; 4. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 2:1, 0:2, 0:1, střely na branku: 30:22
rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš
delegát: Hora Radek; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
33 Gabriela Vaníčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
25 Martina Franková (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:18-22 Helena Böhmová6 Anna Alexandra Suková
2.2. část08:39-12 Julie Volkmannová2 Aneta Nachtmanová
3.2. část08:45-33 Gabriela Vaníčková11 Šárka Denková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:15-77 Petra Grufíková9 Veronika Rozenbergová
2.3. část01:41PP44 Martina Pejzlová24 Tereza Reimerová
3.3. část18:07PP10 Jitka Oháňková44 Martina Pejzlová
4.prodloužení00:15-12 Tereza Mošťková50 Lucie Cholinská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:196 Anna Alexandra Suková2909 hrubost
2.3. část03:109 Karolína Vostracká2907 nedovolené vrážení
3.3. část16:1746 Michaela Urbanová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:0824 Tereza Reimerová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová2241881.8260:15
26 Veronika Fišerová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková3032790.0060:15
22 Lenka Kubíčková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)01100:0000
3 Nikola Křemenáková (U)00000:0000
4 Michaela Mašková (U)00000:0001
6 Anna Alexandra Suková (U)01100:0001
9 Karolína Vostracká (O)00000:0000
10 Nikola Staňková (U)00000:0006
11 Šárka Denková (O)01100:0001
12 Julie Volkmannová (O)10100:0007
21 Ivana Drugdová (U)00000:0003
22 Helena Böhmová (U)10100:0004
27 Kateřina Šnebergrová (U)00000:0001
33 Gabriela Vaníčková (U)10100:0003
46 Michaela Urbanová (U)00000:0000
47 Lenka Přerostová (U)00000:0002
77 Tereza Havlová (O)00000:0001
88 Andrea Košťálová (U)00000:0000
92 Barbora Krňoulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Alice Pavlíková (O)00000:0000
5 Barbora Suchánková (U)00000:0002
9 Veronika Rozenbergová (O)01100:0000
10 Jitka Oháňková (U)10100:0003
12 Tereza Mošťková (U)10100:0004
14 Anna Křížková (U)00000:0000
18 Kateřina Slezáková (U)00000:0000
24 Tereza Reimerová (U)01100:0001
44 Martina Pejzlová (O)11200:0004
50 Lucie Cholinská (U)01100:0005
63 Marie Grufíková (U)00000:0000
67 Šárka Kylarová (O)00000:0000
77 Petra Grufíková (O)10100:0003
96 Tereza Bořutová (U)00000:0000
99 Lenka Ryšavá (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra