STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Florbal Ústíneděle 10.03.2019; SC SLUNETA Ústí n./LFlorbal Chomutov
4počet diváků: 3653
začátek 17:00; konec 18:51
Utkání: 8XM2-A197; 4. kolo; 1. liga mužů
části: 2:0, 1:2, 1:1, střely na branku: 22:27
rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
delegát: Kalanin Marek; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
98 Marek Netopilík (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
52 Tadeáš Melíšek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:39-8 Jakub Kolstrunk27 Dan Semerád
2.1. část03:44-6 Jonáš Janata28 Jakub Krupica
3.2. část08:48PP13 David Stummer8 Jakub Kolstrunk
4.3. část02:03-28 Jakub Krupica16 Josef Novák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:12-18 Jiří Šafařovský77 Adam Stibor
2.2. část10:18-64 Vít Andrle7 Ondřej Bejček
3.3. část01:47PP6 Daniel Fokt91 Vojtěch Semerád
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:5569 Jakub Koník2907 nedovolené vrážení
2.3. část01:2715 Tomáš Sattler2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:076 Daniel Fokt2911 bránění ve hře
2.1. část18:0152 Tadeáš Melíšek2911 bránění ve hře
3.2. část07:2752 Tadeáš Melíšek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
92 Tomáš Hlava101100.0000:00
98 Marek Netopilík2632388.4660:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lukáš Ščurko1421285.7138:00
31 Milan Stránský82675.0020:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Jonáš Janata (U)10114:391921
8 Jakub Kolstrunk (U)11232:493222
10 Václav Vavruška (U)00011:33162-1
13 David Stummer (O)10131:323332
15 Tomáš Sattler (O)00009:37140-1
16 Josef Novák (U)01118:142601
17 Viktor Kopecký (U)00028:063032
24 Vladimír Štorek (U)00000:0000
27 Dan Semerád (U)01130:493321
28 Jakub Krupica (U)11216:322231
33 Vít Pavelka (U)00008:54110-1
35 Aleš Poloprutský (U)00000:0000
44 Štěpán Čuda (U)00017:242400
52 Martin Fuchsig (U)00031:173231
55 Lukáš Täuber (O)00000:0000
61 Lukáš Miščík (U)00012:17171-1
69 Jakub Koník (U)00012:36201-1
97 Radim Kühnel (O)00020:552900
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Daniel Fokt (U)10126:04263-1
7 Ondřej Bejček (U)01115:062110
8 Ondřej Šarša (O)00028:49255-2
10 Erich Kellermann (O)00027:432610
13 Tomáš Novotný (U)00019:152500
18 Jiří Šafařovský (U)10120:322520
19 Jakub Štěrba (U)00024:32243-2
32 Adam Smetana (O)00014:582100
44 Ondřej Kopp (U)00014:302210
52 Tadeáš Melíšek (U)00018:492540
64 Vít Andrle (U)10111:471810
71 Zbyněk Hlaváček (O)00010:281401
77 Adam Stibor (U)01118:492550
86 Ondřej Halej (O)00027:08262-1
91 Vojtěch Semerád (O)01118:122401
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Täuber Lukáš (08.05.1998) - licence D - asistent trenéra
Fořt Miroslav - ostatní
Ladislav Alinče - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Šimek - trenér
Jakub Šimek - vedoucí
Hýsek Martin (26.05.1975) - licence C - asistent trenéra
Filip Nový - ostatní
David Dyršmíd - fyzioterapeut