STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 03.03.2019; SC Dubina OstravaFlorbal Exelsior Havířov
6počet diváků: 832
začátek 09:00; konec 10:55
Utkání: 8XJ12018/2019-A347; 2. kolo; KB liga juniorů
části: 4:1, 2:0, 0:1, střely na branku: 25:20
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát: Waliczko Radim; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
62 Štěpán Zerzoň (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
11 Jan Fiedor (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:09PP40 Jan Vojáček13 Rostislav Gattnar
2.1. část10:44-4 Lukáš Herblich96 Jan Besta
3.1. část10:56-42 Jakub Koch4 Lukáš Herblich
4.1. část11:54-10 Adam Choma42 Jakub Koch
5.2. část08:13PP40 Jan Vojáček13 Rostislav Gattnar
6.2. část10:23-79 Tomáš Hanzlík10 Adam Choma
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:43-16 Adam Feber
2.3. část18:35WG58 Tomáš Nivnický14 Dominik Křístek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část09:5551 Ondřej Čech2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:0553 Tomáš Prus2902 blokování hokejky
2.2. část06:1516 Adam Feber2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
62 Štěpán Zerzoň2522392.0060:00
19 Matyáš Dušan Bazala000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 David Lipowski2061470.0060:00
21 Vilém Zámečník000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Lukáš Herblich (U)112
7 Daniel Sekula (O)000
10 Adam Choma (U)112
13 Rostislav Gattnar (U)022
18 Ondřej Sidunov (U)000
40 Jan Vojáček (U)202
42 Jakub Koch (U)112
43 Matěj Kapec (U)000
45 František Babicz (U)000
51 Ondřej Čech (U)000
55 Jakub Litschmann (O)000
76 Kryštof Malina (U)000
78 Daniel Lademberger (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)101
92 Štěpán Kaleta (U)000
96 Jan Besta (U)011
99 Vojtěch Vandrol (U)000
HRÁČIGAPTS
6 Martin Šulc (U)000
8 Tomáš Bečka (U)000
11 Jan Fiedor (U)000
12 Lukáš Šurik (U)000
14 Dominik Křístek (U)011
16 Adam Feber (U)101
17 Jakub Čechal (U)000
46 Daniel Matloch (O)000
53 Tomáš Prus (U)000
58 Tomáš Nivnický (O)101
62 Štěpán Graf (U)000
69 Martin Kutáček (U)000
77 Jiří Mach (U)000
87 Tomáš Habrnál (U)000
99 Vít Kryška (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Václav Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Ondruš - trenér
Michal Ondruš - vedoucí