STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucsobota 09.03.2019; SH Čajkaréna OlomoucFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
3počet diváků: 1047
začátek 16:30; konec 18:29
Utkání: 8XW1-A176; 1. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 2:2, 0:4, střely na branku: 27:40
rozhodčí: Axmann Lukáš, Šiška Radek
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
14 Anna Křížková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
12 Julie Volkmannová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:08-14 Anna Křížková
2.2. část02:55PP44 Martina Pejzlová10 Jitka Oháňková
3.2. část14:47-50 Lucie Cholinská10 Jitka Oháňková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:23PP27 Kateřina Šnebergrová12 Julie Volkmannová
2.2. část13:42PP6 Anna Alexandra Suková22 Helena Böhmová
3.2. část15:46-12 Julie Volkmannová2 Aneta Nachtmanová
4.3. část06:31-27 Kateřina Šnebergrová12 Julie Volkmannová
5.3. část07:53OG14 Anna Křížková
6.3. část10:14-22 Helena Böhmová10 Nikola Staňková
7.3. část19:58-27 Kateřina Šnebergrová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:1444 Martina Pejzlová2909 hrubost
2.2. část08:375 Barbora Suchánková2901 sekání
3.2. část11:5496 Tereza Bořutová2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:056 Anna Alexandra Suková2909 hrubost
2.3. část10:5133 Gabriela Vaníčková2901 sekání
3.3. část12:5321 Ivana Drugdová2919 hra na zemi
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková4073382.5060:00
25 Martina Franková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová2732488.8960:00
45 Lenka Šindelářová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00007:34112-1
9 Veronika Rozenbergová (O)00009:35130-1
10 Jitka Oháňková (U)02209:261141
12 Tereza Mošťková (U)00009:091171
14 Anna Křížková (O)10110:061331
18 Kateřina Slezáková (U)00004:19510
24 Tereza Reimerová (U)00008:10112-1
44 Martina Pejzlová (O)10110:251321
50 Lucie Cholinská (U)10109:091171
63 Marie Grufíková (U)00006:04800
67 Šárka Kylarová (U)00009:54130-1
96 Tereza Bořutová (U)00003:00300
99 Lenka Ryšavá (U)00003:00300
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)01107:19900
3 Nikola Křemenáková (U)00008:17920
4 Michaela Mašková (U)00008:5093-1
6 Anna Alexandra Suková (U)10124:0992-1
9 Karolína Vostracká (O)00023:51810
10 Nikola Staňková (U)01124:0997-1
11 Šárka Denková (O)00008:17900
12 Julie Volkmannová (O)12307:5296-1
21 Ivana Drugdová (U)00007:34920
22 Helena Böhmová (U)11224:25940
27 Kateřina Šnebergrová (U)30306:44951
33 Gabriela Vaníčková (U)00009:07102-1
46 Michaela Urbanová (U)00003:20521
47 Lenka Přerostová (U)00000:0002
77 Tereza Havlová (O)00008:5090-1
88 Andrea Košťálová (U)00002:35300
92 Barbora Krňoulová (O)00023:51810
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alena Sklenářová - vedoucí
Sára Jakubkovičová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí