STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Crazy girls FBC Liberecsobota 16.03.2019; SH ZŠ Dobiášova LiberecK1 Florbal Židenice
7počet diváků: 324
začátek 20:00; konec 21:46
Utkání: 8XW1-A181; 3. kolo; Extraliga žen
části: 4:2, 0:1, 3:1, střely na branku: 29:23
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Marvánek Matěj
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
66 Michaela Mlejnková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
34 Kamila Pravcová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:35-12 Hana Koníčková10 Klára Leierová
2.1. část11:02-66 Michaela Mlejnková21 Adriana Kronychová
3.1. část12:04-66 Michaela Mlejnková10 Klára Leierová
4.1. část18:13-66 Michaela Mlejnková10 Klára Leierová
5.3. část00:41-21 Adriana Kronychová12 Hana Koníčková
6.3. část01:46-12 Hana Koníčková66 Michaela Mlejnková
7.3. část18:53EN66 Michaela Mlejnková10 Klára Leierová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:34-66 Noemi Knapová20 Markéta Sedláčková
2.1. část18:28-34 Kamila Pravcová37 Eva Nečasová
3.2. část05:08-9 Natálie Janečková97 Kristýna Pospíšilová
4.3. část10:11-37 Eva Nečasová97 Kristýna Pospíšilová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část14:3766 Michaela Mlejnková2903 nadzvedávání hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Štěpánová2341982.6160:00
31 Martina Lerchová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2962379.3160:00
55 Tereza Chládková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)00026:14292-3
6 Kristýna Zelníčková (U)00032:573116
7 Barbora Knotková (U)00027:27311-2
10 Klára Leierová (O)04433:033136
12 Hana Koníčková (U)21332:563355
14 Adéla Dlouhá (U)00027:29312-2
17 Dominika Plichtová (U)00026:19312-3
19 Aneta Foffová (O)00027:31293-3
21 Adriana Kronychová (U)11231:443245
27 Gabriela Horáková (U)00000:0000
66 Michaela Mlejnková (U)41532:203276
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)00025:20321-1
9 Natálie Janečková (U)10123:57296-1
20 Markéta Sedláčková (U)01109:35110-2
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00005:1580-1
34 Kamila Pravcová (O)10129:353640
37 Eva Nečasová (U)11231:043530
39 Martina Indrová (O)00029:143600
43 Jitka Drápalová (O)00031:35372-4
66 Noemi Knapová (U)10125:213120
87 Lucie Romančáková (U)00031:40321-2
88 Andrea Dernerová (U)00031:54324-2
97 Kristýna Pospíšilová (O)02225:30350-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Jan Matoušek - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní