STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucneděle 10.03.2019; SH Čajkaréna OlomoucFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
7počet diváků: 1035
začátek 14:30; konec 16:26
Utkání: 8XW1-A178; 2. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 2:1, 3:1, střely na branku: 30:43
rozhodčí: Hudeček Martin, Rochovanský Pavel
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Jitka Oháňková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Nikola Staňková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:08-10 Jitka Oháňková50 Lucie Cholinská
2.1. část02:57-12 Tereza Mošťková67 Šárka Kylarová
3.2. část06:45PP44 Martina Pejzlová50 Lucie Cholinská
4.2. část12:32-10 Jitka Oháňková12 Tereza Mošťková
5.3. část14:02PP10 Jitka Oháňková50 Lucie Cholinská
6.3. část15:19-50 Lucie Cholinská10 Jitka Oháňková
7.3. část19:55EN12 Tereza Mošťková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:48-10 Nikola Staňková22 Helena Böhmová
2.1. část09:33-22 Helena Böhmová92 Barbora Krňoulová
3.1. část19:11-11 Šárka Denková47 Lenka Přerostová
4.2. část12:04PP92 Barbora Krňoulová21 Ivana Drugdová
5.3. část15:00-21 Ivana Drugdová12 Julie Volkmannová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:3124 Tereza Reimerová2909 hrubost
2.2. část18:599 Veronika Rozenbergová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:5746 Michaela Urbanová2911 bránění ve hře
2.3. část13:2345 Lenka Šindelářová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková4353888.3760:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová3062480.0060:00
26 Veronika Fišerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00000:0000
9 Veronika Rozenbergová (O)00000:0000
10 Jitka Oháňková (U)31400:0003
12 Tereza Mošťková (U)21300:0002
14 Anna Křížková (O)00000:0000
18 Kateřina Slezáková (U)00000:0000
24 Tereza Reimerová (U)00000:0000
44 Martina Pejzlová (O)10100:0001
50 Lucie Cholinská (U)13400:0001
63 Marie Grufíková (U)00000:0000
67 Šárka Kylarová (U)01100:0000
96 Tereza Bořutová (U)00000:0000
99 Lenka Ryšavá (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00000:0000
3 Nikola Křemenáková (U)00000:0000
4 Michaela Mašková (U)00000:0000
9 Karolína Vostracká (O)00000:0000
10 Nikola Staňková (U)10100:0001
11 Šárka Denková (O)10100:0001
12 Julie Volkmannová (O)01100:0000
21 Ivana Drugdová (U)11200:0001
22 Helena Böhmová (U)11200:0001
27 Kateřina Šnebergrová (U)00000:0000
33 Gabriela Vaníčková (U)00000:0000
46 Michaela Urbanová (U)00000:0000
47 Lenka Přerostová (U)01100:0000
51 Anna Alexandra Suková (U)00000:0000
77 Tereza Havlová (O)00000:0000
88 Andrea Košťálová (U)00000:0000
92 Barbora Krňoulová (O)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí