STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Florbal Ústísobota 09.03.2019; SC SLUNETA Ústí n./LFlorbal Chomutov
9počet diváků: 3387
začátek 20:00; konec 22:00
Utkání: 8XM2-A193; 3. kolo; 1. liga mužů
části: 4:2, 2:2, 3:3, střely na branku: 41:28
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Neumaier Petr
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Viktor Kopecký (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Jakub Štěrba (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:45-17 Viktor Kopecký27 Dan Semerád
2.1. část08:26-17 Viktor Kopecký13 David Stummer
3.1. část16:25-15 Tomáš Sattler61 Lukáš Miščík
4.1. část17:13-17 Viktor Kopecký8 Jakub Kolstrunk
5.2. část09:12-17 Viktor Kopecký8 Jakub Kolstrunk
6.2. část10:37-10 Václav Vavruška
7.3. část13:39-8 Jakub Kolstrunk17 Viktor Kopecký
8.3. část16:39-17 Viktor Kopecký27 Dan Semerád
9.3. část18:42-16 Josef Novák13 David Stummer
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:00-52 Tadeáš Melíšek18 Jiří Šafařovský
2.1. část03:56-52 Tadeáš Melíšek18 Jiří Šafařovský
3.2. část02:22-13 Tomáš Novotný
4.2. část15:27-86 Ondřej Halej19 Jakub Štěrba
5.3. část14:51-52 Tadeáš Melíšek
6.3. část16:26-19 Jakub Štěrba86 Ondřej Halej
7.3. část19:08-19 Jakub Štěrba6 Daniel Fokt
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:1097 Radim Kühnel2909 hrubost
2.2. část18:388 Jakub Kolstrunk2907 nedovolené vrážení
3.3. část17:238 Jakub Kolstrunk2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:106 Daniel Fokt2909 hrubost
2.3. část05:2091 Vojtěch Semerád2919 hra na zemi
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Marek Netopilík2872175.0060:00
92 Tomáš Hlava000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Milan Stránský4193278.0555:00
45 Lukáš Ščurko000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Jonáš Janata (U)00012:12192-1
8 Jakub Kolstrunk (U)12329:143546
10 Václav Vavruška (U)10120:54331-3
13 David Stummer (O)02231:123446
15 Tomáš Sattler (O)10119:20321-3
16 Josef Novák (U)10118:58282-1
17 Viktor Kopecký (U)51629:3435117
24 Vladimír Štorek (U)00000:0000
27 Dan Semerád (U)02227:353376
28 Jakub Krupica (U)00010:06111-1
33 Vít Pavelka (U)00001:39200
35 Aleš Poloprutský (U)00000:0000
44 Štěpán Čuda (U)00012:31140-1
52 Martin Fuchsig (U)00028:513527
61 Lukáš Miščík (U)01108:28131-1
68 Jiří Horák (O)00007:27132-2
69 Jakub Koník (U)00013:51220-2
97 Radim Kühnel (O)00021:42323-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Daniel Fokt (U)01126:13293-2
7 Ondřej Bejček (U)00011:271510
8 Ondřej Šarša (O)00027:01303-1
10 Erich Kellermann (O)00027:01300-1
13 Tomáš Novotný (U)10124:552930
18 Jiří Šafařovský (U)02222:39280-2
19 Jakub Štěrba (U)21327:293020
32 Adam Smetana (O)00009:49121-1
44 Ondřej Kopp (U)00010:581420
52 Tadeáš Melíšek (U)30323:07295-1
64 Vít Andrle (U)00009:49121-1
71 Zbyněk Hlaváček (O)00012:07150-2
77 Adam Stibor (U)00021:44273-1
86 Ondřej Halej (O)11223:59283-1
91 Vojtěch Semerád (O)00019:37251-1
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Täuber Lukáš (08.05.1998) - licence D - asistent trenéra
Fořt Miroslav - ostatní
Ladislav Alinče - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Šimek - trenér
Jakub Šimek - vedoucí
Hýsek Martin (26.05.1975) - licence C - asistent trenéra
Filip Nový - ostatní
David Dyršmíd - fyzioterapeut