STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucstředa 20.03.2019; SH Čajkaréna OlomoucFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
5počet diváků: 943
začátek 19:30; konec 21:20
Utkání: 8XW1-A184; 5. kolo; Extraliga žen
části: 4:1, 1:1, 0:1, střely na branku: 16:23
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
24 Tereza Reimerová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
22 Helena Böhmová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:42-12 Tereza Mošťková50 Lucie Cholinská
2.1. část05:55-5 Barbora Suchánková77 Petra Grufíková
3.1. část07:10-24 Tereza Reimerová5 Barbora Suchánková
4.1. část16:47PP24 Tereza Reimerová50 Lucie Cholinská
5.2. část11:38PP44 Martina Pejzlová50 Lucie Cholinská
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:36-22 Helena Böhmová6 Anna Alexandra Suková
2.2. část14:31PP4 Michaela Mašková77 Tereza Havlová
3.3. část08:23-12 Julie Volkmannová2 Aneta Nachtmanová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:5710 Jitka Oháňková2902 blokování hokejky
2.2. část14:219 Veronika Rozenbergová2901 sekání
3.2. část19:5850 Lucie Cholinská2907 nedovolené vrážení
4.3. část16:1414 Anna Křížková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:3322 Helena Böhmová2901 sekání
2.2. část10:319 Karolína Vostracká2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2332086.9660:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová707100.0027:27
26 Veronika Fišerová95444.4431:38
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Alice Pavlíková (O)00000:0000
5 Barbora Suchánková (U)11225:31373-1
9 Veronika Rozenbergová (O)00019:552811
10 Jitka Oháňková (U)00027:353703
11 Marta Horáčková (U)00023:203100
12 Tereza Mošťková (U)10129:083633
14 Anna Křížková (U)00015:121700
24 Tereza Reimerová (U)20230:033841
44 Martina Pejzlová (O)10125:474121
50 Lucie Cholinská (U)03330:093533
63 Marie Grufíková (U)00008:07130-1
67 Šárka Kylarová (O)00020:523600
77 Petra Grufíková (O)01134:284001
96 Tereza Bořutová (U)00003:43600
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)01119:282710
4 Michaela Mašková (U)10117:262421
6 Anna Alexandra Suková (U)01123:25323-1
8 Magdalena Kolářová (U)00000:0000
9 Karolína Vostracká (O)00019:20270-2
10 Nikola Staňková (U)00024:03331-1
11 Šárka Denková (O)00016:432511
12 Julie Volkmannová (O)10124:13325-1
21 Ivana Drugdová (U)00023:31332-1
22 Helena Böhmová (U)10122:04323-1
27 Kateřina Šnebergrová (U)00025:17342-3
33 Gabriela Vaníčková (U)00019:27282-1
46 Michaela Urbanová (U)00017:592310
47 Lenka Přerostová (U)00004:59500
77 Tereza Havlová (O)01115:392301
88 Andrea Košťálová (U)00017:222701
92 Barbora Krňoulová (O)00009:45150-1
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Ryšavá Lenka - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí