STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceneděle 17.03.2019; SH Dašická PardubiceBulldogs Brno
3počet diváků: 2612
začátek 17:00; konec 19:05
Utkání: 8XM1-A233; 4. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:0, 2:1, 0:1, 0:0, střely na branku: 17:15
rozhodčí: Černý Petr, Janoušek Jiří
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
55 Jakub Levínský (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
85 Filip Kuhn (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:18-83 David Žáček20 Jan Kourek
2.2. část16:12PP47 Adam Šmíd24 Tomáš Dlesk
3.--PS15 Martin Zozulák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:57-13 Matyáš Němec64 Jan Novotný
2.3. část04:44-6 Lukáš Mráz70 Matěj Surkoš
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:5247 Adam Šmíd2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:386 Lukáš Mráz2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský1521386.6770:00
1 Martin Haleš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Filip Kuhn1721588.2470:00
20 Kryštof Bartek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00025:422511
10 Patrik Petr (U)00015:28151-1
11 Michal Janeček (U)00014:27151-1
15 Martin Zozulák (U)10128:502330
20 Jan Kourek (U)01125:562412
21 Ivo Teichman (U)00028:17230-1
24 Tomáš Dlesk (U)01127:162522
26 Daniel Škeřík (O)00025:122501
35 Lukáš Slabý (O)00014:27151-1
37 Přemek Pakosta (U)00016:011520
47 Adam Šmíd (U)10129:112420
48 Lukáš Prix (O)00000:0000
58 Jan Savický (U)00000:0000
83 David Žáček (U)10125:422511
89 Jan Bílý (O)00028:17230-1
93 Petr Černý (U)00000:0000
95 Filip Krigovský (O)00015:47160-1
98 Radek Formánek (U)00027:27222-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Lukáš Mráz (U)10122:082130
7 Radim Komínek (U)00001:07100
9 Ondřej Lorenc (U)00028:272201
12 Martin Grlický (U)00021:442010
13 Matyáš Němec (U)10129:502141
14 Jan Vojtíšek (O)00028:212211
19 Tomáš Kadavý (U)00027:392200
21 Michal Pešák (U)00019:482100
25 Petr Koláčný (U)00022:282100
41 Jakub Marek (U)00019:492000
49 Lukáš Michálek (U)00020:261900
55 Martin Fajt (U)00020:052030
64 Jan Novotný (U)01128:442200
66 Adam Konečný (U)00017:171820
70 Matěj Surkoš (O)01119:55212-1
93 Antti Jaakkonen (U)00020:38220-1
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Petržela David - ostatní
Kaluža Vojtěch - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - masér
Bednářová Katarína - ostatní