STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubicesobota 16.03.2019; SH Dašická PardubiceBulldogs Brno
5počet diváků: 3134
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XM12018/2019-A231; 3. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:2, 0:2, 3:0, střely na branku: 25:24
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát: Hora Radek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Ivo Teichman (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
21 Michal Pešák (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:23PP37 Přemek Pakosta24 Tomáš Dlesk
2.1. část19:06-21 Ivo Teichman47 Adam Šmíd
3.3. část01:31-15 Martin Zozulák98 Radek Formánek
4.3. část04:43-21 Ivo Teichman47 Adam Šmíd
5.3. část17:58-15 Martin Zozulák21 Ivo Teichman
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:22-21 Michal Pešák93 Antti Jaakkonen
2.1. část15:02-21 Michal Pešák6 Lukáš Mráz
3.2. část15:24-55 Martin Fajt
4.2. část19:58-25 Petr Koláčný12 Martin Grlický
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:3547 Adam Šmíd2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:0425 Petr Koláčný2911 bránění ve hře
2.2. část07:086 Lukáš Mráz2919 hra na zemi
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš2442083.3360:00
55 Jakub Levínský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
20 Kryštof Bartek2552080.0058:38
85 Filip Kuhn000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00024:41280-3
10 Patrik Petr (U)00016:441811
11 Michal Janeček (U)00016:441811
15 Martin Zozulák (U)20225:562723
20 Jan Kourek (U)00016:57222-3
21 Ivo Teichman (U)21325:292773
24 Tomáš Dlesk (U)01118:28221-2
26 Daniel Škeřík (O)00022:39273-3
35 Lukáš Slabý (O)00011:251301
37 Přemek Pakosta (U)10119:132041
47 Adam Šmíd (U)02222:512713
48 Lukáš Prix (O)00000:0000
58 Jan Savický (U)00000:0000
83 David Žáček (U)00017:20222-3
89 Jan Bílý (O)00025:292713
93 Petr Černý (U)00000:0000
95 Filip Krigovský (O)00011:251301
98 Radek Formánek (U)01123:272703
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Lukáš Mráz (U)01119:38225-1
7 Radim Komínek (U)00000:0000
9 Ondřej Lorenc (U)00017:23190-1
12 Martin Grlický (U)01125:252910
13 Matyáš Němec (U)00016:53182-1
14 Jan Vojtíšek (O)00019:19214-1
19 Tomáš Kadavý (U)00016:02170-1
21 Michal Pešák (U)20218:402220
25 Petr Koláčný (U)10123:502921
41 Jakub Marek (U)00018:202110
49 Lukáš Michálek (U)00024:473000
55 Martin Fajt (U)10123:232830
64 Jan Novotný (U)00016:53182-1
66 Adam Konečný (U)00021:592820
70 Matěj Surkoš (O)00017:502100
93 Antti Jaakkonen (U)01116:511900
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - masér
Bednářová Katarína - ostatní