STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 17.03.2019; SC Dubina OstravaFlorbal Chomutov
16počet diváků: 382
začátek 11:00; konec 12:50
Utkání: 8XJ1-A417; 2. kolo; KB liga juniorů
části: 5:0, 8:0, 3:2, střely na branku: 43:14
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
40 Jan Vojáček (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
96 Ondřej Šrámek (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:18-19 Jakub Neděla79 Tomáš Hanzlík
2.1. část05:48PP40 Jan Vojáček13 Rostislav Gattnar
3.1. část07:49-40 Jan Vojáček13 Rostislav Gattnar
4.1. část15:20-43 Matěj Kapec42 Jakub Koch
5.1. část18:56PP40 Jan Vojáček13 Rostislav Gattnar
6.2. část00:26-18 Ondřej Sidunov40 Jan Vojáček
7.2. část03:21-40 Jan Vojáček18 Ondřej Sidunov
8.2. část06:11-18 Ondřej Sidunov40 Jan Vojáček
9.2. část07:58-10 Adam Choma79 Tomáš Hanzlík
10.2. část10:03-10 Adam Choma79 Tomáš Hanzlík
11.2. část10:37-40 Jan Vojáček76 Kryštof Malina
12.2. část13:31-19 Jakub Neděla43 Matěj Kapec
13.2. část14:55-18 Ondřej Sidunov13 Rostislav Gattnar
14.3. část04:13-79 Tomáš Hanzlík15 Matouš Zita
15.3. část15:34PP4 Lukáš Herblich76 Kryštof Malina
16.3. část17:10-76 Kryštof Malina18 Ondřej Sidunov
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:13-23 Tomáš Uhlík10 Daniel Kellermann
2.3. část08:52-89 Petr Švehla10 Daniel Kellermann
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:1442 Jakub Koch2903 nadzvedávání hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:258 Matyáš Müller2901 sekání
2.1. část18:4486 Ondřej Halej2909 hrubost
3.3. část14:0010 Daniel Kellermann2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
62 Štěpán Zerzoň1421285.7160:00
1 Patrik Plevák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
96 Ondřej Šrámek1951473.6827:23
30 Jan Štěpánek24111354.1732:37
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Lukáš Herblich (U)101
7 Daniel Sekula (O)000
10 Adam Choma (U)202
13 Rostislav Gattnar (U)044
15 Matouš Zita (U)011
18 Ondřej Sidunov (U)325
19 Jakub Neděla (U)202
40 Jan Vojáček (U)527
42 Jakub Koch (U)011
43 Matěj Kapec (U)112
45 František Babicz (U)000
55 Jakub Litschmann (O)000
76 Kryštof Malina (U)123
78 Daniel Lademberger (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)134
92 Štěpán Kaleta (U)000
96 Jan Besta (U)000
99 Vojtěch Vandrol (U)000
HRÁČIGAPTS
8 Matyáš Müller (O)000
9 Ondřej Holubář (U)000
10 Daniel Kellermann (U)022
15 Daniel Kučera (U)000
23 Tomáš Uhlík (O)101
24 Jakub Holovej (U)000
28 Michal Marek (O)000
46 Tomáš Zelinka (U)000
69 Jakub Pavuk (U)000
83 Ondřej Soukup (U)000
86 Ondřej Halej (U)000
89 Petr Švehla (U)101
93 Ondřej Suchý (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Václav Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Čech Ondřej - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Bocian - trenér
Martin Halej - vedoucí
Slanar Ondřej - ostatní