STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Florbal Ústísobota 23.03.2019; SC SLUNETA Ústí n./LFBŠ Hummel Hattrick Brno
1počet diváků: 3326
začátek 17:00; konec 19:00
Utkání: 8XM2-A208; 3. kolo; 1. liga mužů
části: 1:1, 0:1, 0:4, střely na branku: 19:25
rozhodčí: Bališ Přemysl, Varga Peter
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
68 Jiří Horák (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
38 Jan Grábl (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:47-10 Václav Vavruška28 Jakub Krupica
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:23PP36 Luděk Ondráček8 Lukáš Jalový
2.2. část11:47-13 David Coufal38 Jan Grábl
3.3. část08:54-12 Marek Fuchs6 Tomáš Brom
4.3. část14:48-13 David Coufal36 Luděk Ondráček
5.3. část17:45EN12 Marek Fuchs
6.3. část18:59EN38 Jan Grábl
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4397 Radim Kühnel2909 hrubost
2.2. část04:4121 Daniel Cabejšek2907 nedovolené vrážení
3.3. část16:4130 Vojtěch Esterka2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:2916 Michal Machálek2901 sekání
2.2. část17:0764 Petr Graclík2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Marek Netopilík2542184.0060:00
31 Karel Čáp000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Filip Kejík1911894.7460:00
88 Filip Létal000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Jonáš Janata (U)00020:25260-1
8 Jakub Kolstrunk (U)00026:20333-5
10 Václav Vavruška (U)10115:322111
13 David Stummer (O)00025:40291-2
15 Tomáš Sattler (O)00015:46211-2
16 Josef Novák (U)00024:27251-3
17 Viktor Kopecký (U)00025:30333-5
21 Daniel Cabejšek (O)00016:31230-2
24 Vladimír Štorek (U)00000:0000
27 Dan Semerád (U)00018:04241-3
28 Jakub Krupica (U)01111:491601
30 Vojtěch Esterka (O)00013:35181-2
33 Vít Pavelka (U)00008:541210
44 Štěpán Čuda (U)00014:15190-1
68 Jiří Horák (O)00021:042810
69 Jakub Koník (U)00015:242210
91 Miroslav Fořt (U)00005:29620
97 Radim Kühnel (O)00019:44272-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Tomáš Brom (U)01129:283223
8 Lukáš Jalový (O)01129:402903
12 Marek Fuchs (U)20229:203053
13 David Coufal (U)20229:163244
16 Michal Machálek (U)00007:34800
23 Jakub Andrle (O)00000:0000
25 Dominik Dvořák (U)00006:41800
36 Luděk Ondráček (U)11228:113164
38 Jan Grábl (U)11224:273012
45 David Sládeček (O)00000:51100
64 Petr Graclík (O)00024:283132
65 Jiří Halama (U)00006:41800
67 David Medek (O)00020:062812
70 Matěj Hronek (U)00023:522921
76 Vít Máček (U)00006:41800
92 Jonáš Kůra (U)00021:432811
93 Zdeněk Malich (U)00006:41800
97 Jiří Blaha (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Täuber Lukáš (08.05.1998) - licence D - asistent trenéra
Poloprutský Aleš - ostatní
Ladislav Alinče - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Fiala - trenér
Marek Fiala - vedoucí
Simon Šiška - asistent trenéra