STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 31.03.2019; ČPP Aréna OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4počet diváků: 1575
začátek 16:00; konec 17:55
Utkání: 8XW1-A168; 4. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 2:2, 0:1, 0:1, střely na branku: 14:19
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Waliczko Radim; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Pavla Kajfoszová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
22 Martina Řepková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:18PP68 Nela Kapcová34 Veronika Káčová
2.1. část17:45-34 Veronika Káčová77 Pavla Kajfoszová
3.2. část05:45-77 Pavla Kajfoszová22 Romana Žurková
4.2. část19:53-99 Paulína Hudáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:21-79 Tereza Hanzlíková17 Gabriela Tožičková
2.2. část01:12-10 Daniela Frantíková24 Jana Vávrová
3.2. část14:29-22 Martina Řepková
4.3. část04:17-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
5.prodloužení01:13-22 Martina Řepková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:5710 Denisa Kotzurová2909 hrubost
2.3. část11:296 Karin Vavrečková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:5841 Markéta  Svačinová2901 sekání
2.1. část08:059 Nela Jiráková2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1951473.6861:13
23 Pavla Lišková000000:00
91 Jana Dupčáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková1441071.4361:13
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00027:52300-2
6 Karin Vavrečková (O)00027:11321-1
8 Barbora Greiplová (U)00000:0000
9 Veronika Rybičková (U)00000:0000
10 Denisa Kotzurová (O)00031:28352-2
11 Jana Lacková (U)00000:56200
14 Karolína Šablaturová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)01129:103310
26 Eliška Jurečková (U)00025:463110
32 Alena Zuzaníková (U)00003:4350-1
34 Veronika Káčová (U)11231:143111
37 Kateřina Šromotová (U)00000:0000
68 Nela Kapcová (U)10132:08343-2
73 Viktória Grossová (O)00001:50200
77 Pavla Kajfoszová (U)11228:563221
88 Kristína Hudáková (U)00029:433022
99 Paulína Hudáková (U)10132:12351-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)01125:292841
9 Nela Jiráková (O)00031:123221
10 Daniela Frantíková (U)10126:153010
12 Magdalena Klímová (U)00000:0000
17 Gabriela Tožičková (U)01123:152710
18 Magdaléna Plášková (U)00030:493111
19 Nikol Pekárková (U)00012:291700
21 Eva Preisslerová (U)00012:301710
22 Martina Řepková (U)30331:223072
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)01117:102411
27 Adéla Jůzová (U)00008:351100
28 Johana Vrbová (O)00021:263000
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
33 Petra Beránková (U)00008:351100
41 Markéta Svačinová (O)00024:542901
71 Kristína Belicová (U)00011:521600
79 Tereza Hanzlíková (U)10117:59251-1
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Dominik Špavelko - kustod
Timea Patakyová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní