STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Ivanti Tigers Jižní Městoneděle 31.03.2019; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
6počet diváků: 1035
začátek 14:00; konec 16:15
Utkání: 8XW12018/2019-A167; 4. kolo; Extraliga žen
části: 4:0, 0:2, 1:3, 1:0, střely na branku: 26:24
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
15 Vendula Beránková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Veronika Enenkelová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:35-2 Nikola Hermannová24 Lucia Jelínková
2.1. část13:03-15 Vendula Beránková10 Iveta Hyršlová
3.1. část14:30-12 Lucie Řezáčová64 Adéla Polívková
4.1. část15:09-23 Dominika Kubišová10 Iveta Hyršlová
5.3. část10:10PP24 Lucia Jelínková92 Eliška Chudá
6.prodloužení07:36-15 Vendula Beránková10 Iveta Hyršlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:10-26 Barbora Husková44 Lucie Theimerová
2.2. část07:51-3 Šárka Boľová29 Kamila Paloncyová
3.3. část01:16PP26 Barbora Husková19 Veronika Enenkelová
4.3. část07:57PP19 Veronika Enenkelová2 Alžbeta Ďuríková
5.3. část17:50-29 Kamila Paloncyová25 Ivana Šupáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:4422 Michaela Šulanová2910 držení
2.2. část19:5422 Michaela Šulanová2907 nedovolené vrážení
3.3. část06:4210 Iveta Hyršlová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:1025 Ivana Šupáková2901 sekání
2.3. část09:3569 Justyna Krzywak2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lucie Špačková202100.0001:40
72 Kristýna Karli2251777.2765:56
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2662076.9267:36
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)10138:564134
7 Dagmar Surá (U)00021:402620
8 Kateřina Pisárová (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)03325:162912
11 Jitka Procházková (U)00000:0000
12 Lucie Řezáčová (U)10118:192540
13 Simona Pálková (U)00017:182420
14 Denisa Billá (O)00029:20390-2
15 Vendula Beránková (O)20237:154143
21 Vanda Šnajberková (U)00000:0000
22 Michaela Šulanová (U)00027:28370-3
23 Dominika Kubišová (U)10124:282940
24 Lucia Jelínková (U)11223:222733
42 Kateřina Kovaříková (U)00023:252710
55 Tereza Bystrianská (U)00000:0000
64 Adéla Polívková (U)01119:34260-1
68 Martina Kleinová (U)00001:09100
92 Eliška Chudá (U)01125:502821
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)01126:483511
3 Šárka Boľová (U)10125:013110
9 Lenka Novotná (U)00028:18320-1
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00026:41341-2
16 Zuzana Šponiarová (U)00000:0000
17 Kateřina Peterková (U)00007:06101-1
19 Veronika Enenkelová (U)11233:283871
22 Sára Seevaldová (U)00007:31111-1
25 Ivana Šupáková (U)01127:43350-1
26 Barbora Husková (U)20229:093131
29 Kamila Paloncyová (U)11232:573821
44 Lucie Theimerová (O)01128:24332-1
48 Eliška Planková (U)00015:091911
50 Vlaďka Maděrová (U)00007:06100-1
68 Lucie Suchánková (O)00012:48150-1
69 Justyna Krzywak (U)00026:513340
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Hejret Daniel - ostatní
Vacuška Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Filip Saidl - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut