STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAsobota 30.03.2019; ČPP Aréna OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
3počet diváků: 1805
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XW1-A166; 3. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 0:2, 2:2, střely na branku: 23:19
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
26 Eliška Jurečková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Gabriela Tožičková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:52PP68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
2.3. část13:11-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
3.3. část18:35PP34 Veronika Káčová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:29PP22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
2.2. část06:44-79 Tereza Hanzlíková21 Eva Preisslerová
3.2. část19:00-18 Magdaléna Plášková41 Markéta  Svačinová
4.3. část01:25-17 Gabriela Tožičková79 Tereza Hanzlíková
5.3. část12:29-17 Gabriela Tožičková24 Jana Vávrová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část01:5410 Denisa Kotzurová2909 hrubost
2.2. část15:2210 Denisa Kotzurová2901 sekání
3.3. část02:576 Karin Vavrečková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:2119 Nikol Pekárková2907 nedovolené vrážení
2.2. část09:2833 Petra Beránková2922 špatné střídání
3.2. část14:5279 Tereza Hanzlíková2915 nedovolená vzdálenost
4.3. část16:5818 Magdaléna Plášková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1951473.6854:37
23 Pavla Lišková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2332086.9660:00
31 Kristýna Provázková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00026:56271-2
6 Karin Vavrečková (O)00033:132910
9 Veronika Rybičková (U)00003:32500
10 Denisa Kotzurová (O)02234:393251
11 Jana Lacková (U)00013:45202-2
13 Tímea Patakyová (U)00001:06300
14 Karolína Šablaturová (U)00000:50210
15 Barbora Greiplová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)00021:24302-3
26 Eliška Jurečková (U)00018:19270-3
32 Alena Zuzaníková (U)00005:58700
34 Veronika Káčová (U)10125:132940
37 Kateřina Šromotová (U)00000:0000
68 Nela Kapcová (U)20237:463231
73 Viktória Grossová (O)00006:39810
77 Pavla Kajfoszová (U)00021:26280-3
88 Kristína Hudáková (U)00007:30503
99 Paulína Hudáková (U)00037:593231
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00022:492521
9 Nela Jiráková (O)00028:192910
10 Daniela Frantíková (U)00023:242513
12 Magdalena Klímová (U)00000:0000
17 Gabriela Tožičková (U)20222:512662
18 Magdaléna Plášková (U)11227:382822
19 Nikol Pekárková (U)00011:051601
21 Eva Preisslerová (U)01112:241800
22 Martina Řepková (U)10128:252730
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)01115:342101
27 Adéla Jůzová (U)00011:421701
28 Johana Vrbová (O)00019:532401
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
33 Petra Beránková (U)00012:261900
41 Markéta Svačinová (O)01125:37280-2
71 Kristína Belicová (U)00012:241810
79 Tereza Hanzlíková (U)11218:502333
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Dominik Špavelko - kustod
Jana Dupčáková - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní