STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 30.03.2019; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
4počet diváků: 1106
začátek 13:00; konec 14:59
Utkání: 8XW12018/2019-A165; 3. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 1:5, 1:0, střely na branku: 26:23
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Hora Radek; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
2 Nikola Hermannová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
69 Justyna Krzywak (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:58-64 Adéla Polívková13 Simona Pálková
2.1. část07:38PS15 Vendula Beránková
3.2. část01:17-2 Nikola Hermannová15 Vendula Beránková
4.3. část08:50-23 Dominika Kubišová10 Iveta Hyršlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:50-69 Justyna Krzywak
2.2. část00:43-48 Eliška Planková44 Lucie Theimerová
3.2. část10:31-25 Ivana Šupáková29 Kamila Paloncyová
4.2. část10:52-44 Lucie Theimerová69 Justyna Krzywak
5.2. část18:45-19 Veronika Enenkelová29 Kamila Paloncyová
6.2. část19:32-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část18:382 Nikola Hermannová2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli2361773.9158:36
66 Lucie Špačková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2642284.6260:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)10130:43322-3
7 Dagmar Surá (U)00023:16270-3
8 Kateřina Pisárová (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)01126:29304-2
11 Jitka Procházková (U)00000:0000
12 Lucie Řezáčová (U)00011:451502
13 Simona Pálková (U)01111:071402
14 Denisa Billá (O)00000:0000
15 Vendula Beránková (O)11231:33332-3
21 Vanda Šnajberková (U)00000:0000
22 Michaela Šulanová (U)00029:173100
23 Dominika Kubišová (U)10124:152810-2
24 Lucia Jelínková (U)00026:29304-2
42 Kateřina Kovaříková (U)00021:46271-3
55 Tereza Bystrianská (U)00000:0000
64 Adéla Polívková (U)10121:022323
68 Martina Kleinová (U)00018:32220-1
92 Eliška Chudá (U)00023:48271-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00032:323902
3 Šárka Boľová (U)00018:412212
9 Lenka Novotná (U)00027:283711
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00020:57280-2
16 Zuzana Šponiarová (U)00000:0000
17 Kateřina Peterková (U)00000:30100
19 Veronika Enenkelová (U)10126:443232
22 Sára Seevaldová (U)00011:15161-2
25 Ivana Šupáková (U)10131:433922
26 Barbora Husková (U)10123:233043
29 Kamila Paloncyová (U)02226:543142
44 Lucie Theimerová (O)11227:283721
48 Eliška Planková (U)10120:352823
50 Vlaďka Maděrová (U)00012:31170-2
68 Lucie Suchánková (O)00000:0000
69 Justyna Krzywak (U)12319:192633
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Hejret Daniel - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Dušan Dudešek - vedoucí
Pečonka Josef - masér
Filip Saidl - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut