STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 24.03.2019; SH Jižní MěstoFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
10počet diváků: 966
začátek 16:00; konec 18:05
Utkání: 8XW1-A164; 2. kolo; Extraliga žen
části: 4:2, 2:1, 4:3, střely na branku: 33:32
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát: Galasovský Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Martina Řepková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Nela Kapcová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:12-33 Petra Beránková21 Eva Preisslerová
2.1. část02:38-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
3.1. část04:30-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
4.1. část12:29-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
5.2. část05:40-3 Karolína Suchá41 Markéta  Svačinová
6.2. část10:07-18 Magdaléna Plášková17 Gabriela Tožičková
7.3. část02:58-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
8.3. část03:52-17 Gabriela Tožičková28 Johana Vrbová
9.3. část13:48EN22 Martina Řepková41 Markéta  Svačinová
10.3. část16:08EN18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:39-5 Markéta Vrlíková10 Denisa Kotzurová
2.1. část13:11-22 Romana Žurková77 Pavla Kajfoszová
3.2. část19:51PP10 Denisa Kotzurová9 Veronika Rybičková
4.3. část00:28PP68 Nela Kapcová88 Kristína Hudáková
5.3. část10:16-99 Paulína Hudáková
6.3. část17:57-10 Denisa Kotzurová88 Kristína Hudáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:4422 Martina Řepková2901 sekání
2.2. část07:4718 Magdaléna Plášková2911 bránění ve hře
3.2. část19:4927 Adéla Jůzová2925 nesportovní chování
4.2. část19:4910 Daniela Frantíková2910 držení
5.3. část00:4910 Daniela Frantíková2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:5122 Romana Žurková2909 hrubost
2.2. část15:2073 Viktória Grossová2907 nedovolené vrážení
3.3. část07:4322 Romana Žurková2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková3262681.2560:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová3182374.1957:12
23 Pavla Lišková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)22419:002735
9 Nela Jiráková (O)00027:583415
10 Daniela Frantíková (U)00025:002821
17 Gabriela Tožičková (U)11219:022641
18 Magdaléna Plášková (U)21323:063126
19 Nikol Pekárková (U)00016:422341
21 Eva Preisslerová (U)01117:35221-1
22 Martina Řepková (U)42624:432955
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)00016:222020
27 Adéla Jůzová (U)00010:201400
28 Johana Vrbová (O)01122:59293-1
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
33 Petra Beránková (U)10116:25212-1
41 Markéta Svačinová (O)02224:173405
71 Kristína Belicová (U)00016:59225-1
79 Tereza Hanzlíková (U)00012:21160-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)10127:01292-4
6 Karin Vavrečková (O)00023:002720
9 Veronika Rybičková (U)01106:54630
10 Denisa Kotzurová (O)21337:27299-2
11 Jana Lacková (U)00012:40160-1
13 Tímea Patakyová (U)00001:20200
14 Karolína Šablaturová (U)00000:52100
15 Barbora Greiplová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)10118:30252-1
26 Eliška Jurečková (U)00015:53220-2
32 Alena Zuzaníková (U)00003:43301
34 Veronika Káčová (U)00022:15263-4
37 Kateřina Šromotová (U)00002:25400
68 Nela Kapcová (U)10137:07303-2
73 Viktória Grossová (O)00011:47171-4
77 Pavla Kajfoszová (U)01122:30300-4
88 Kristína Hudáková (U)02216:361530
99 Paulína Hudáková (U)10135:36305-1
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní
Klímová Magdalena - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Dominik Špavelko - kustod
Jana Dupčáková - ostatní