STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 24.03.2019; SC Dubina OstravaIvanti Tigers Jižní Město
8počet diváků: 1153
začátek 15:00; konec 16:55
Utkání: 8XW12018/2019-A163; 2. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 3:1, 4:2, střely na branku: 20:21
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Šárka Boľová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Lucia Jelínková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:40-3 Šárka Boľová25 Ivana Šupáková
2.2. část06:07-69 Justyna Krzywak9 Lenka Novotná
3.2. část08:05-69 Justyna Krzywak48 Eliška Planková
4.2. část15:56-13 Jana Trošková22 Sára Seevaldová
5.3. část02:25-29 Kamila Paloncyová25 Ivana Šupáková
6.3. část02:49-26 Barbora Husková
7.3. část07:31-3 Šárka Boľová25 Ivana Šupáková
8.3. část07:54-69 Justyna Krzywak
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část17:33-92 Eliška Chudá68 Martina Kleinová
2.3. část03:28-10 Iveta Hyršlová42 Kateřina Kovaříková
3.3. část05:50-12 Lucie Řezáčová68 Martina Kleinová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:0126 Barbora Husková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část01:5912 Lucie Řezáčová2915 nedovolená vzdálenost
2.3. část16:4214 Denisa Billá2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2131885.7160:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lucie Špačková101100.0010:58
72 Kristýna Karli1981157.8947:54
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00018:022300
3 Šárka Boľová (U)20225:142953
5 Markéta Kolářová (U)00011:35170-1
9 Lenka Novotná (U)01119:572613
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)10114:12201-1
17 Kateřina Peterková (U)00000:0000
19 Veronika Enenkelová (U)00023:172723
22 Sára Seevaldová (U)01113:23190-1
25 Ivana Šupáková (U)03324:163113
26 Barbora Husková (U)10122:212733
29 Kamila Paloncyová (U)10127:503013
44 Lucie Theimerová (O)00020:512923
48 Eliška Planková (U)01122:512903
50 Vlaďka Maděrová (U)00012:07180-1
68 Lucie Suchánková (O)00019:362412
69 Justyna Krzywak (U)30322:492833
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)00031:03310-3
7 Dagmar Surá (U)00011:55121-1
8 Kateřina Pisárová (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)10126:05271-3
12 Lucie Řezáčová (U)10117:33192-2
13 Simona Pálková (U)00002:35200
14 Denisa Billá (O)00012:01120-1
15 Vendula Beránková (O)00031:49331-2
21 Vanda Šnajberková (U)00000:0000
22 Michaela Šulanová (U)00028:11301-3
23 Dominika Kubišová (U)00022:38234-1
24 Lucia Jelínková (U)00024:59247-3
42 Kateřina Kovaříková (U)01117:381910
46 Petra Šebestová (U)00000:0000
55 Tereza Bystrianská (U)00001:04100
64 Adéla Polívková (U)00019:18202-2
68 Martina Kleinová (U)02228:11301-3
92 Eliška Chudá (U)10121:58201-1
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Filip Saidl - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Machačová Alena - ostatní
Vacuška Lukáš - asistent trenéra