STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 23.03.2019; SH Jižní MěstoFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
8počet diváků: 1065
začátek 18:00; konec 20:03
Utkání: 8XW12018/2019-A162; 1. kolo; Extraliga žen
části: 2:2, 2:1, 4:2, střely na branku: 29:13
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Karolína Suchá (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Kotzurová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:05-77 Karolína Kellovská
2.1. část13:09-24 Jana Vávrová28 Johana Vrbová
3.2. část04:28-3 Karolína Suchá28 Johana Vrbová
4.2. část14:20-17 Gabriela Tožičková79 Tereza Hanzlíková
5.3. část02:14-21 Eva Preisslerová33 Petra Beránková
6.3. část08:26-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
7.3. část08:53-79 Tereza Hanzlíková28 Johana Vrbová
8.3. část19:57EN22 Martina Řepková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:13-10 Denisa Kotzurová5 Markéta Vrlíková
2.1. část16:45PP10 Denisa Kotzurová88 Kristína Hudáková
3.2. část02:20-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
4.3. část01:39SH99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
5.3. část11:59PP68 Nela Kapcová99 Paulína Hudáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část15:4279 Tereza Hanzlíková2908 vražení zády
2.3. část11:379 Nela Jiráková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:2873 Viktória Grossová2907 nedovolené vrážení
2.2. část19:5311 Jana Lacková2901 sekání
3.3. část17:0137 Kateřina Šromotová2927 špatné vybavení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová135861.5460:00
31 Kristýna Provázková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová2872175.0059:05
23 Pavla Lišková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)20221:092850
9 Nela Jiráková (O)00023:372900
10 Daniela Frantíková (U)00023:103021
17 Gabriela Tožičková (U)10120:162751
18 Magdaléna Plášková (U)00025:22304-1
19 Nikol Pekárková (U)00012:412112
21 Eva Preisslerová (U)10115:152422
22 Martina Řepková (U)11226:142940
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)10117:582723
27 Adéla Jůzová (U)00014:142202
28 Johana Vrbová (O)03318:432803
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
33 Petra Beránková (U)01110:411501
41 Markéta Svačinová (O)00021:442900
71 Kristína Belicová (U)00015:182502
77 Karolína Kellovská (U)10104:34911
79 Tereza Hanzlíková (U)11226:293131
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)01124:333002
6 Karin Vavrečková (O)00021:19291-3
9 Veronika Rybičková (U)00011:49130-2
10 Denisa Kotzurová (O)31425:563232
11 Jana Lacková (U)00021:14291-3
13 Tímea Patakyová (U)00011:07130-2
14 Karolína Šablaturová (U)00011:07130-2
15 Barbora Greiplová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)00021:49290-3
26 Eliška Jurečková (U)00017:442500
32 Alena Zuzaníková (U)00015:32180-3
34 Veronika Káčová (U)00022:34311-3
37 Kateřina Šromotová (U)00000:23100
68 Nela Kapcová (U)10125:563242
73 Viktória Grossová (O)00012:50150-2
77 Pavla Kajfoszová (U)00022:34310-3
88 Kristína Hudáková (U)01102:23311
99 Paulína Hudáková (U)12325:233122
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - fyzioterapeut
Magdalena Klímová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Dominik Špavelko - kustod
Jana Dupčáková - ostatní