STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 23.03.2019; SC Dubina OstravaIvanti Tigers Jižní Město
11počet diváků: 1134
začátek 16:00; konec 17:56
Utkání: 8XW1-A161; 1. kolo; Extraliga žen
části: 4:0, 4:2, 3:2, střely na branku: 21:21
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát: Seďa Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
69 Justyna Krzywak (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
92 Eliška Chudá (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:33PP69 Justyna Krzywak19 Veronika Enenkelová
2.1. část08:10-3 Šárka Boľová25 Ivana Šupáková
3.1. část09:20-48 Eliška Planková69 Justyna Krzywak
4.1. část11:00-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
5.2. část09:34-69 Justyna Krzywak48 Eliška Planková
6.2. část10:35-22 Sára Seevaldová50 Vlaďka Maděrová
7.2. část14:17-3 Šárka Boľová29 Kamila Paloncyová
8.2. část15:16-44 Lucie Theimerová69 Justyna Krzywak
9.3. část00:19-29 Kamila Paloncyová25 Ivana Šupáková
10.3. část13:35-69 Justyna Krzywak48 Eliška Planková
11.3. část18:36-44 Lucie Theimerová48 Eliška Planková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:22-23 Dominika Kubišová68 Martina Kleinová
2.2. část09:18-92 Eliška Chudá22 Michaela Šulanová
3.3. část08:32-12 Lucie Řezáčová42 Kateřina Kovaříková
4.3. část15:36-92 Eliška Chudá23 Dominika Kubišová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:282 Alžbeta Ďuríková2901 sekání
2.3. část02:3244 Lucie Theimerová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:162 Nikola Hermannová2901 sekání
2.2. část05:5323 Dominika Kubišová2920 hra rukou
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2141780.9560:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lucie Špačková63350.0024:44
72 Kristýna Karli158746.6735:16
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00022:102022
3 Šárka Boľová (U)20216:592333
5 Markéta Kolářová (U)00021:292200
9 Lenka Novotná (U)00014:521902
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00018:582303
17 Kateřina Peterková (U)00004:26200
19 Veronika Enenkelová (U)01121:442813
22 Sára Seevaldová (U)10119:301910
25 Ivana Šupáková (U)02218:292602
26 Barbora Husková (U)10118:542326
29 Kamila Paloncyová (U)11221:442813
44 Lucie Theimerová (O)20219:092524
48 Eliška Planková (U)14519:432614
50 Vlaďka Maděrová (U)01118:331811
68 Lucie Suchánková (O)00018:292612
69 Justyna Krzywak (U)32520:512465
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)00024:49250-3
7 Dagmar Surá (U)00016:52150-3
8 Kateřina Pisárová (U)00003:5550-1
10 Iveta Hyršlová (U)00022:17251-5
12 Lucie Řezáčová (U)10114:07133-2
13 Simona Pálková (U)00007:39710
14 Denisa Billá (O)00014:27141-1
15 Vendula Beránková (O)00028:05283-5
21 Vanda Šnajberková (U)00000:0000
22 Michaela Šulanová (U)01127:26240-2
23 Dominika Kubišová (U)11222:47242-1
24 Lucia Jelínková (U)00021:36231-4
42 Kateřina Kovaříková (U)01121:59231-5
46 Petra Šebestová (U)00000:0000
55 Tereza Chvátalová (U)00002:49410
64 Adéla Polívková (U)00023:02240-1
68 Martina Kleinová (U)01120:13192-1
92 Eliška Chudá (U)20224:402050
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Filip Saidl - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Machačová Alena - ostatní
Vacuška Lukáš - asistent trenéra