STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbal Ústísobota 16.03.2019; SC SLUNETA Ústí n./LFbC EMER SHOP Hradec Králové
6počet diváků: 985
začátek 17:00; konec 18:58
Utkání: 8XJ12018/2019-A418; 2. kolo; KB liga juniorů
části: 1:0, 3:2, 2:3, střely na branku: 26:23
rozhodčí: Jelínek Jiří, Monzer Josef
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Ondřej Kawulok (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Tomáš Hejčl (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:58PP62 Jan Peška25 Filip Vybíral
2.2. část05:37-14 Pavel Vítek67 Pavel Vlček
3.2. část07:26SH11 Ondřej Kawulok25 Filip Vybíral
4.2. část10:52-14 Pavel Vítek24 Šimon Secký
5.3. část14:21PS11 Ondřej Kawulok
6.3. část17:05-25 Filip Vybíral48 Vít Friedl
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část13:38PP88 Martin Šejvl77 David Krása
2.2. část15:00-3 Adam Hušek97 Vojtěch Nosek
3.3. část04:47-26 Martin Krejčí93 David Stružinský
4.3. část12:50-48 Vojtěch Krejčí76 Mikuláš Ryba
5.3. část15:03-76 Mikuláš Ryba48 Vojtěch Krejčí
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:1650 Dominik Herzina2919 hra na zemi
2.2. část08:3953 Vojtěch Kunc2922 špatné střídání
3.2. část10:2067 Pavel Vlček2907 nedovolené vrážení
4.2. část11:4814 Pavel Vítek2904 vysoká hokejka
5.3. část12:5829 Martin Schneider2903 nadzvedávání hokejky
6.3. část19:2062 Jan Peška2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:3393 David Stružinský2902 blokování hokejky
2.2. část02:1826 Martin Krejčí2901 sekání
3.2. část10:0788 Martin Šejvl2901 sekání
4.2. část19:0887 Ondřej Erbs2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Tadeáš Dittrich2351878.2660:00
2 Jan Štěpánek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Tomáš Hejčl2662076.9259:00
74 Jan Charouz000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
11 Ondřej Kawulok (U)202
13 Petr Goltsch (U)000
14 Pavel Vítek (U)202
15 Jan Sattler (U)000
24 Šimon Secký (U)011
25 Filip Vybíral (U)123
29 Martin Schneider (U)000
48 Vít Friedl (U)011
50 Dominik Herzina (U)000
53 Vojtěch Kunc (U)000
62 Jan Peška (U)101
67 Pavel Vlček (U)011
72 Jan Medek (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Adam Hušek (U)101
8 David Rosulek (U)000
17 Radim Kunart (U)000
26 Martin Krejčí (U)101
48 Vojtěch Krejčí (O)112
50 Karel Ponča (O)000
76 Mikuláš Ryba (U)112
77 David Krása (U)011
81 Michal Martinek (U)000
87 Ondřej Erbs (U)000
88 Martin Šejvl (U)101
93 David Stružinský (U)011
97 Vojtěch Nosek (O)011
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Pekárek - trenér
Lukáš Pekárek - vedoucí
Hrabě Dominik - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
David Heger - trenér
David Heger - vedoucí