STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceneděle 17.03.2019; SH Dašická PardubiceVŠO FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 526
začátek 14:00; konec 16:02
Utkání: 8XJ12018/2019-A392; 2. kolo; KB liga juniorů
části: 1:0, 0:2, 1:4, střely na branku: 24:38
rozhodčí: Sommer Tomáš, Taufmann Michal
delegát: Seďa Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
1 Martin Haleš (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
27 Martin Řezáč (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:11PP37 Lukáš Kučera66 David Petržela
2.3. část14:13-66 David Petržela37 Lukáš Kučera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:03-27 Martin Řezáč77 Daniel Eremiáš
2.2. část13:50-77 Daniel Eremiáš27 Martin Řezáč
3.3. část00:58-27 Martin Řezáč99 Michal Strnad
4.3. část07:50-39 Sebastian Maxa48 Ivan Pergler
5.3. část12:01-27 Martin Řezáč99 Michal Strnad
6.3. část16:14-77 Daniel Eremiáš27 Martin Řezáč
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:4826 Michael Souček2922 špatné střídání
2.2. část10:4064 Marek Macek2901 sekání
3.2. část16:4066 David Petržela2909 hrubost
4.3. část04:0643 Filip Novák2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:147 Martin Fenik2901 sekání
2.1. část09:4627 Martin Řezáč2901 sekání
3.2. část03:3999 Michal Strnad2907 nedovolené vrážení
4.2. část16:4091 Jakub Adam2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš3863284.2160:00
80 Matěj Denemark000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Karel Pergler2422291.6760:00
17 Jan Hartman000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)000
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)000
24 Tomáš Číhař (U)000
26 Michael Souček (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)000
37 Lukáš Kučera (U)112
43 Filip Novák (U)000
64 Marek Macek (U)000
66 David Petržela (U)112
73 Marek Weinelt (U)000
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (U)000
87 Rostislav Verner (O)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
HRÁČIGAPTS
7 Martin Fenik (U)000
13 Jiří Lebeda (U)000
16 Matěj Duda (U)000
18 Jiří Koklar (U)000
26 Radim Slunečko (O)000
27 Martin Řezáč (U)325
30 Kryštof Valenta (O)000
39 Sebastian Maxa (U)101
42 Patrik Chládek (U)000
48 Ivan Pergler (U)011
50 Aleš Weigner (O)000
61 Matej Stopka (U)000
65 Matěj Kolář (O)000
77 Daniel Eremiáš (U)213
84 Petr Majer (U)000
91 Jakub Adam (O)000
93 David Horký (O)000
99 Michal Strnad (O)022
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Neuman - trenér
Karel Dufek - vedoucí
Svoboda Jan (10.03.1993) - licence C - trenér