STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Prahaneděle 24.03.2019; Aréna Sparta1. SC TEMPISH Vítkovice
2počet diváků: 5045
začátek 17:00; konec 18:54
Utkání: 8XM12018/2019-A214; 2. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:0, 2:3, 0:2, střely na branku: 11:16
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Hora Radek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
24 Jan Marvánek (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Jakub Hubálek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:40-12 Lukáš Ujhelyi17 Milan Garčar
2.2. část16:55PP12 Lukáš Ujhelyi29 Radim Křenek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:48PP17 Jan Šebesta44 Lukáš Hájek
2.2. část11:11-53 Marek Bräuer
3.2. část19:56-71 Jan Jastřembský29 Lukáš Souček
4.3. část03:58-53 Marek Bräuer44 Lukáš Hájek
5.3. část19:01-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:1928 Michal Zeman2911 bránění ve hře
2.2. část05:0690 Luka Časar2911 bránění ve hře
3.2. část13:2495 Matěj Pruner2909 hrubost
4.3. část19:5624 Jan Marvánek2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:0431 Josef Rýpar2901 sekání
2.2. část15:4324 Matěj Černý2909 hrubost
3.3. část15:238 Roman Oborák2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš1651168.7558:50
92 Jan Eckhardt000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček112981.8260:00
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00013:302100
6 Dominik Bartoš (O)00018:32270-2
12 Lukáš Ujhelyi (U)20224:07303-1
14 Marek Zouzal (U)00020:54250-1
17 Milan Garčar (O)01123:48302-1
22 Robert Košir (U)00016:442200
23 Milan Bína (U)00000:0000
24 Jan Marvánek (O)00024:55302-1
27 Michal Pažák (U)00013:302100
28 Michal Zeman (O)00013:302100
29 Radim Křenek (O)01125:39312-1
44 Ondřej Svatoš (U)00023:18310-3
67 Jakub Burian (U)00000:0000
87 Michal Kareš (U)00018:24230-1
88 Jan Krejča (U)00014:252210
90 Luka Časar (U)00017:26260-1
91 Daniel Kalaš (O)00005:0180-1
95 Matěj Pruner (U)00020:502610
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)00011:491601
8 Roman Oborák (U)00011:131500
11 Tomáš Sladký (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)10131:213322
19 Lukáš Řezanina (U)00020:242702
23 Martin Nehera (O)00027:493401
24 Matěj Černý (U)00010:351410
31 Josef Rýpar (O)00031:263432
44 Lukáš Hájek (U)02224:152923
53 Marek Bräuer (U)20219:242632
55 Jakub Hubálek (O)00032:333202
71 Jan Jastřembský (U)20219:332531
72 Adam Delong (U)01129:153001
88 Jiří Besta (O)00024:40282-1
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Nechvátalová Vendula - fyzioterapeut
Nováková Eva - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí