STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Prahasobota 23.03.2019; Aréna Sparta1. SC TEMPISH Vítkovice
2počet diváků: 5625
začátek 17:02; konec 18:53
Utkání: 8XM12018/2019-A212; 1. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:1, 1:1, 1:3, střely na branku: 10:17
rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Dominik Bartoš (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
72 Adam Delong (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část12:53-95 Matěj Pruner14 Marek Zouzal
2.3. část14:25PP29 Radim Křenek12 Lukáš Ujhelyi
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:23PP17 Jan Šebesta44 Lukáš Hájek
2.2. část12:40-72 Adam Delong71 Jan Jastřembský
3.3. část08:06-8 Roman Oborák72 Adam Delong
4.3. část11:50SH53 Marek Bräuer5 Ondřej Firda
5.3. část18:50EN72 Adam Delong
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:5095 Matěj Pruner2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část10:1288 Jiří Besta2923 opakované přestupky
2.3. část14:0772 Adam Delong2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš1641275.0058:04
92 Jan Eckhardt000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček102880.0060:00
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00014:14190-1
6 Dominik Bartoš (O)00021:022600
12 Lukáš Ujhelyi (U)01122:27280-1
14 Marek Zouzal (U)01126:152520
17 Milan Garčar (O)00023:08270-1
22 Robert Košir (U)00020:172501
23 Milan Bína (U)00000:0000
24 Jan Marvánek (O)00025:222410
27 Michal Pažák (U)00014:14190-1
28 Michal Zeman (O)00016:33200-2
29 Radim Křenek (O)10124:14274-2
44 Ondřej Svatoš (U)00021:05241-2
67 Jakub Burian (U)00000:0000
87 Michal Kareš (U)00019:09230-1
88 Jan Krejča (U)00014:36201-2
90 Luka Časar (U)00014:59210-2
91 Daniel Kalaš (O)00001:3610-1
95 Matěj Pruner (U)10121:092610
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00000:0001
5 Ondřej Firda (U)01118:291911
8 Roman Oborák (U)10114:011710
11 Tomáš Sladký (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)10131:253420
19 Lukáš Řezanina (U)00022:30250-1
23 Martin Nehera (O)00022:132702
24 Matěj Černý (U)00010:50140-1
31 Josef Rýpar (O)00027:293303
44 Lukáš Hájek (U)01122:582640
53 Marek Bräuer (U)10121:572511
55 Jakub Hubálek (O)00031:263240
71 Jan Jastřembský (U)01124:052803
72 Adam Delong (U)21327:082924
88 Jiří Besta (O)00023:082613
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Deutscher Michaela - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí