STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice neděle 31.03.2019; SC Dubina OstravaACEMA Sparta Praha
7počet diváků: 7541
začátek 18:00; konec 19:53
Utkání: 8XM12018/2019-A218; 4. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:0, 2:0, 4:1, střely na branku: 19:16
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Fikoczek Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Lukáš Souček (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Radim Křenek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:35-44 Lukáš Hájek53 Marek Bräuer
2.2. část10:03-55 Jakub Hubálek17 Jan Šebesta
3.2. část12:12-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
4.3. část05:28-72 Adam Delong88 Jiří Besta
5.3. část13:32-53 Marek Bräuer88 Jiří Besta
6.3. část15:01EN72 Adam Delong71 Jan Jastřembský
7.3. část15:22EN71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část11:06PP29 Radim Křenek90 Luka Časar
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část16:0071 Jan Jastřembský2901 sekání
2.3. část09:068 Roman Oborák2925 nesportovní chování
3.3. část09:068 Roman Oborák610 osobní trest
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:4195 Matěj Pruner2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček1611593.7560:00
66 Tomáš Veltšmíd000000:00
70 Petr Gurkovský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš1851372.2258:01
92 Jan Eckhardt000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00005:12500
5 Ondřej Firda (U)00018:35220-1
8 Roman Oborák (U)00014:401720
11 Tomáš Sladký (U)00000:0000
13 Rostislav Gattnar (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)01127:263212
19 Lukáš Řezanina (U)00020:152212
23 Martin Nehera (O)00030:073504
24 Matěj Černý (U)00017:272010
31 Josef Rýpar (O)00031:103514
44 Lukáš Hájek (U)10123:072522
53 Marek Bräuer (U)11219:482311
55 Jakub Hubálek (O)10130:433512
71 Jan Jastřembský (U)21317:392425
72 Adam Delong (U)22420:332545
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
88 Jiří Besta (U)02219:322336
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00004:2050-1
6 Dominik Bartoš (O)00027:06321-2
12 Lukáš Ujhelyi (U)00023:42281-2
14 Marek Zouzal (U)00025:26281-1
17 Milan Garčar (O)00032:14313-5
22 Robert Košir (U)00026:33272-3
23 Milan Bína (U)00000:0000
27 Michal Pažák (U)00014:45170-1
28 Michal Zeman (O)00004:1550-1
29 Radim Křenek (O)10127:19322-2
44 Ondřej Svatoš (U)00028:40340-2
67 Jakub Burian (U)00004:2050-1
71 Jan Lang (U)00000:0000
87 Michal Kareš (U)00017:29250-2
88 Jan Krejča (U)00012:17132-1
90 Luka Časar (U)01126:22322-4
91 Daniel Kalaš (O)00000:15100
95 Matěj Pruner (U)00022:33272-2
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut
Výtisk Radek - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Radek Skalička - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Deutscher Michaela - fyzioterapeut