STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBneděle 24.03.2019; MSH Mladá BoleslavFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4počet diváků: 2102
začátek 20:15; konec 22:11
Utkání: 8XM1-A213; 2. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:1, 1:1, 1:0, střely na branku: 16:17
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát: Němec Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
28 Aleš Höffer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
27 Martin Řezáč (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:25PP16 Tadeáš Chroust40 Jiří Curney
2.1. část11:18PP71 Milan Tomašík70 Petr Krzyžanek
3.2. část05:15-24 Josef Pluhař18 Jan Řehoř
4.3. část19:01EN40 Jiří Curney14 Tomáš Chroust
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:41-43 Marek Švajný68 Marek Matejčík
2.2. část02:19-27 Martin Řezáč89 Mikuláš Krbec
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:2418 Jan Řehoř2903 nadzvedávání hokejky
2.1. část09:4320 Martin Tokoš2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:5626 Tomáš Sýkora2901 sekání
2.1. část09:439 Ondřej Mikeš2909 hrubost
3.1. část11:0627 Martin Řezáč2901 sekání
4.2. část10:5114 Ondřej Vošta2911 bránění ve hře
5.2. část16:063 Martin Pražan2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1721588.2460:00
80 Petr Musil000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Jan Barák1531280.0059:20
42 Karel Šantora000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00022:532510
9 Petr Novotný (U)00000:0000
14 Tomáš Chroust (U)01116:181810
16 Tadeáš Chroust (U)10119:491810
17 Jakub Bína (U)00015:301300
18 Jan Řehoř (O)01110:39130-1
20 Martin Tokoš (U)00022:102300
24 Josef Pluhař (U)10117:40191-1
25 Jakub Gruber (U)00010:19110-1
28 Aleš Höffer (U)00027:54300-2
40 Jiří Curney (U)11226:322431
58 Filip Zakonov (O)00024:482702
70 Petr Krzyžanek (O)01126:322421
71 Milan Tomašík (U)10128:092521
88 Jan Natov (U)00026:472251
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)00027:19231-1
4 Daniel Maxa (U)00009:191120
9 Ondřej Mikeš (U)00024:27220-1
11 Jiří Koutný (U)00005:26500
12 Dan Kašovský (O)00016:581800
14 Ondřej Vošta (U)00017:011711
15 Tomáš Vávra (O)00018:201800
21 Marek Vávra (U)00022:26211-1
23 Petr Pražák (U)00019:211700
25 Tom Ondrušek (U)00024:13222-1
26 Tomáš Sýkora (O)00024:13223-1
27 Martin Řezáč (U)10113:571510
32 Martin Koutný (U)00000:0000
43 Marek Švajný (O)10116:321621
68 Marek Matejčík (U)01119:481820
89 Mikuláš Krbec (U)01120:051910
95 Michal Podhráský (O)00000:46110
97 Šimon Doubek (O)00015:101501
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Martin Novák - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Ondřej Plíhal - ostatní