STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicepátek 22.03.2019; SC Dubina OstravaSokol Pardubice
3počet diváků: 544
začátek 16:30; konec 18:17
Utkání: 8XJ1-A426; 1. kolo; KB liga juniorů
části: 1:1, 0:3, 2:0, střely na branku: 30:24
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
18 Ondřej Sidunov (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Martin Haleš (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:53-42 Jakub Koch4 Lukáš Herblich
2.3. část00:33-13 Rostislav Gattnar76 Kryštof Malina
3.3. část05:46-18 Ondřej Sidunov96 Jan Besta
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:29-6 Vojtěch Kaluža43 Filip Novák
2.2. část04:23-6 Vojtěch Kaluža64 Marek Macek
3.2. část09:03-37 Lukáš Kučera81 Patrik Bartoš
4.2. část15:10-47 Adam Šmíd43 Filip Novák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:4166 David Petržela2907 nedovolené vrážení
2.3. část19:5832 Dominik Czeszewski5909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Patrik Plevák2442083.3360:00
62 Štěpán Zerzoň000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš3032790.0060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Lukáš Herblich (U)011
7 Daniel Sekula (O)000
10 Adam Choma (U)000
13 Rostislav Gattnar (U)101
15 Matouš Zita (U)000
18 Ondřej Sidunov (U)101
19 Jakub Neděla (U)000
40 Jan Vojáček (U)000
42 Jakub Koch (U)101
43 Matěj Kapec (U)000
45 František Babicz (U)000
55 Jakub Litschmann (O)000
76 Kryštof Malina (U)011
78 Daniel Lademberger (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)000
92 Štěpán Kaleta (U)000
96 Jan Besta (U)011
99 Vojtěch Vandrol (U)000
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)202
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)000
24 Tomáš Číhař (U)000
26 Michael Souček (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)000
37 Lukáš Kučera (U)101
43 Filip Novák (U)022
47 Adam Šmíd (U)101
64 Marek Macek (U)011
66 David Petržela (U)000
73 Marek Weinelt (O)000
81 Patrik Bartoš (O)011
82 Michal Smola (O)000
87 Rostislav Verner (O)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Václav Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Čech Ondřej - ostatní
Bazala Matyáš Dušan - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Ladislav Štancl - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut