STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
IBK Hradec Královéneděle 24.03.2019; SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyTJ Sokol Královské Vinohrady
2počet diváků: 1475
začátek 14:30; konec 16:27
Utkání: 8XW2-A126; 2. kolo; 1. liga žen
části: 0:4, 2:1, 0:0, střely na branku: 31:17
rozhodčí: Jansa Aleš, Jansová Lenka
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
34 Denisa Drahokoupilová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
96 Anežka Dobisiková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část12:06-98 Eliška Buchalová35 Anna Miholová
2.2. část16:03PP71 Denisa Dunajčáková14 Jitka Romančáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:22-19 Nikola Hamerníková96 Anežka Dobisiková
2.1. část12:07-27 Nikola Bursová96 Anežka Dobisiková
3.1. část14:47-96 Anežka Dobisiková19 Nikola Hamerníková
4.1. část18:20-96 Anežka Dobisiková77 Adéla Skalická
5.2. část06:29-45 Anna Kutnarová28 Kristýna Vejvodová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:3333 Kateřina Bartůňková2911 bránění ve hře
2.2. část07:4767 Radka Kylarová2901 sekání
3.2. část15:5633 Kateřina Bartůňková2901 sekání
4.3. část15:2317 Petra Honzová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
47 Tereza Tománková1751270.5960:00
19 Jana Uhlířová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
58 Jana Vyrobíková3122993.5560:00
65 Eliška Kuchyňková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Niké Hazuková (U)000
7 Lucie Linhartová (U)000
9 Michaela Hladíková (U)000
11 Ivana Kohoutová (U)000
12 Sabina Labudová (U)000
14 Jitka Romančáková (O)011
26 Monika Pešková (U)000
33 Lenka Řezníčková (U)000
34 Denisa Drahokoupilová (U)000
35 Anna Miholová (U)011
37 Markéta Dohnalová (O)000
71 Denisa Dunajčáková (U)101
79 Zuzana Volejníková (U)000
87 Kristýna Šarounová (U)000
88 Andrea Kašparová (U)000
90 Ema Bartůšková (U)000
93 Michaela Špulková (O)000
98 Eliška Buchalová (U)101
HRÁČIGAPTS
9 Barbora Sladkovská (U)000
17 Petra Honzová (U)000
19 Nikola Hamerníková (U)112
24 Tereza Trunečková (U)000
27 Nikola Bursová (U)101
28 Kristýna Vejvodová (U)011
31 Petra Kytková (U)000
33 Kateřina Bartůňková (U)000
45 Anna Kutnarová (U)101
67 Radka Kylarová (U)000
69 Barbora Šádková (U)000
77 Adéla Skalická (U)011
96 Anežka Dobisiková (U)224
REALIZAČNÍ TÝM
Josef Janeček - trenér
Josef Janeček - vedoucí
Tomečková Vlasta (14.10.1992) - licence C - asistent trenéra
Součková Markéta - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jonáš Sigl - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
Kytka Boleslav (23.09.1990) - licence B - asistent trenéra