STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Bulldogs Brnoúterý 09.04.2019; MSH Vodova BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ
2počet diváků: 3654
začátek 20:00; konec 22:00
Utkání: 8XM1-A244; 5. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:0, 1:3, 0:1, střely na branku: 26:21
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
85 Filip Kuhn (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Jan Hándl (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:57-84 Dominik Sláma87 Tomáš Pešek
2.2. část08:38-87 Tomáš Pešek12 Martin Grlický
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:50PP92 Tomáš Kucharič91 Josef Žižka
2.2. část10:18-92 Tomáš Kucharič79 Martin Pánek
3.2. část12:29PP92 Tomáš Kucharič88 Martin Šindelář
4.3. část19:01EN88 Martin Šindelář
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:5484 Dominik Sláma2901 sekání
2.2. část11:2021 Michal Pešák2907 nedovolené vrážení
3.2. část18:4421 Michal Pešák2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:4079 Martin Pánek2910 držení
2.2. část18:4488 Martin Šindelář2909 hrubost
3.3. část07:1113 Filip Horák2911 bránění ve hře
4.3. část12:4292 Tomáš Kucharič2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Filip Kuhn2131885.7160:00
20 Kryštof Bartek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jan Hándl2622492.3160:00
50 Jan Chrást000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Lukáš Mráz (U)00024:33280-1
7 Radim Komínek (U)00000:0000
9 Ondřej Lorenc (U)00016:07211-1
11 Oliver Gold (U)00000:0000
12 Martin Grlický (U)01122:452810
13 Matyáš Němec (U)00013:231530
14 Jan Vojtíšek (O)00025:45292-1
19 Tomáš Kadavý (U)00014:05181-2
21 Michal Pešák (U)00020:482900
25 Petr Koláčný (U)00027:03323-2
41 Jakub Marek (U)00020:332720
64 Jan Novotný (U)00015:572040
66 Adam Konečný (U)00021:272400
70 Matěj Surkoš (O)00024:45331-2
84 Dominik Sláma (U)10110:121321
86 Martin Žák (U)00000:0000
87 Tomáš Pešek (U)11217:402241
93 Antti Jaakkonen (U)00020:32262-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Pavel Palát (U)00005:2970-1
13 Filip Horák (O)00028:163812
14 Petr Čihal (U)00019:533002
16 Jakub Procházka (U)00007:25100-1
17 Petr Sláma (U)00013:521801
22 Daniel Krejčíř (O)00000:0000
23 Jan Novák (U)00000:32100
26 Vojtěch Procházka (O)00029:223901
33 Martin Ďuriška (U)00017:55232-1
34 David Kučera (U)00000:0000
59 Alan Juříček (O)00000:0000
71 Miroslav Kladivo (U)00029:26382-1
79 Martin Pánek (O)01130:013523
88 Martin Šindelář (U)11231:183972
91 Josef Žižka (O)01126:143521
92 Tomáš Kucharič (U)30323:413354
98 Filip Daberger (O)00028:33370-1
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jan Kucharič - vedoucí
Stašek Igor - fyzioterapeut
Fridrich Milan - ostatní
Martinek Jakub (29.04.1987) - licence B - asistent trenéra