STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Znojmo LAUFEN CZneděle 07.04.2019; SH TJ ZnojmoBulldogs Brno
4počet diváků: 3395
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XM1-A243; 4. kolo; Tipsport Superliga
části: 3:1, 0:2, 1:2, střely na branku: 20:18
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Rýznar Pavel; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Petr Sláma (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
93 Antti Jaakkonen (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:19-8 Pavel Palát13 Filip Horák
2.1. část09:47-33 Martin Ďuriška88 Martin Šindelář
3.1. část15:03-91 Josef Žižka88 Martin Šindelář
4.3. část15:08PP17 Petr Sláma79 Martin Pánek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:40-25 Petr Koláčný6 Lukáš Mráz
2.2. část07:31-6 Lukáš Mráz21 Michal Pešák
3.2. část17:50-93 Antti Jaakkonen66 Adam Konečný
4.3. část06:22-41 Jakub Marek
5.3. část12:03-14 Jan Vojtíšek87 Tomáš Pešek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:5793 Antti Jaakkonen2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Jan Chrást1851372.2259:07
55 Jan Hándl000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Filip Kuhn2041680.0060:00
20 Kryštof Bartek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jiří Salava (U)00004:5070-1
8 Pavel Palát (U)10120:402510
13 Filip Horák (O)01127:353140
14 Petr Čihal (U)00022:42282-1
16 Jakub Procházka (U)00004:5070-1
17 Petr Sláma (U)10122:452931
23 Jan Novák (U)00005:2180-1
26 Vojtěch Procházka (O)00023:04270-1
33 Martin Ďuriška (U)10119:172421
34 David Kučera (U)00000:0000
59 Alan Juříček (O)00004:5070-1
71 Miroslav Kladivo (U)00028:073310
79 Martin Pánek (O)01113:54162-2
81 Jozef Kriš (O)00004:09500
88 Martin Šindelář (U)02230:423201
91 Josef Žižka (O)10128:313441
92 Tomáš Kucharič (U)00010:46101-1
98 Filip Daberger (O)00028:503300
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jan Černovický (U)00014:311810
6 Lukáš Mráz (U)11222:262932
7 Radim Komínek (U)00000:50100
9 Ondřej Lorenc (U)00012:26151-2
11 Oliver Gold (U)00000:0000
12 Martin Grlický (U)00023:292821
13 Matyáš Němec (U)00012:16150-1
14 Jan Vojtíšek (O)10122:14251-1
19 Tomáš Kadavý (U)00013:16160-2
21 Michal Pešák (U)01123:153002
25 Petr Koláčný (U)10123:153032
41 Jakub Marek (U)10123:153012
64 Jan Novotný (U)00014:38170-2
66 Adam Konečný (U)01122:452821
70 Matěj Surkoš (O)00023:153012
86 Martin Žák (U)00000:0000
87 Tomáš Pešek (U)01123:292821
93 Antti Jaakkonen (U)10123:292821
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jakub Martinek - vedoucí
Stašek Igor - fyzioterapeut
Fridrich Milan - ostatní
Krejčíř Daniel - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - masér