STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Z.F.K. AQM Petrovicesobota 13.04.2019; SH ZŠ a MŠ Petrovice u KarvinéTJ Slovan Havířov
5počet diváků: 9613
začátek 17:00; konec 19:01
Utkání: 8XM2-A244; 7. kolo; 1. liga mužů
části: 3:2, 0:6, 2:5, střely na branku: 22:25
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
88 Tomáš Daniš (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Jan Říman (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:15-71 Petr Kašpar
2.1. část04:33-88 Tomáš Daniš71 Petr Kašpar
3.1. část17:12-88 Tomáš Daniš71 Petr Kašpar
4.3. část08:37PP71 Petr Kašpar88 Tomáš Daniš
5.3. část12:57PP87 Petr Skácel71 Petr Kašpar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:00-17 Jiří Gregor25 Vojtěch Vavrečka
2.1. část16:44PP13 Filip Hromádka70 Michal Kozelský
3.2. část03:51-10 Marek Vylegala
4.2. část07:27-24 Jakub Mrózek70 Michal Kozelský
5.2. část08:20PS87 Matěj Erbs
6.2. část10:41-69 Šimon Kuczera87 Matěj Erbs
7.2. část19:24-69 Šimon Kuczera
8.2. část19:54-25 Vojtěch Vavrečka70 Michal Kozelský
9.3. část01:38-10 Marek Vylegala79 David Chládek
10.3. část02:32-25 Vojtěch Vavrečka17 Jiří Gregor
11.3. část05:44PP87 Matěj Erbs69 Šimon Kuczera
12.3. část17:50EN70 Michal Kozelský69 Šimon Kuczera
13.3. část18:04-70 Michal Kozelský17 Jiří Gregor
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:1146 Patrik Michalík2909 hrubost
2.3. část04:3046 Patrik Michalík2904 vysoká hokejka
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:4010 Marek Vylegala2901 sekání
2.3. část07:0213 Filip Hromádka2901 sekání
3.3. část11:1491 Petr Řezáč2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Roman Ciompa5500.0014:00
58 Martin Janík2071365.0041:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Jan Říman101100.0000:53
97 Martin Zapletálek2151676.1959:07
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00000:0000
3 Jan Daubner (U)00000:0000
4 Ondřej Gábzdyl (U)00000:0000
5 Marek Šmída (U)00000:0000
7 Petr Horák (U)00000:0000
10 Adam Zbořil (O)00000:0000
12 Marcel Jakubec (U)00000:0000
13 Vojtěch Mrkva (U)00000:0000
14 David Morcinek (U)00000:0000
18 Dominik Chvastek (U)00000:0000
20 Jan Tomalík (U)00000:0000
33 Patrik David (U)00000:0000
46 Patrik Michalík (U)00000:0000
47 Bohdan Kopelec (U)00000:0000
71 Petr Kašpar (U)23500:0002
87 Petr Skácel (U)10100:0001
88 Tomáš Daniš (U)21300:0002
90 Radim Ivan (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
10 Marek Vylegala (U)20200:0002
12 Daniel Tichý (U)00000:0000
13 Filip Hromádka (O)10100:0001
17 Jiří Gregor (U)12300:0001
22 Jiří Kroček (U)00000:0000
24 Jakub Mrózek (O)10100:0001
25 Vojtěch Vavrečka (U)21300:0002
41 Tomáš Blahut (O)00000:0000
69 Šimon Kuczera (O)22400:0002
70 Michal Kozelský (U)23500:0002
73 Dominik Špaček (U)00000:0000
79 David Chládek (U)01100:0000
87 Matěj Erbs (U)21300:0002
91 Petr Řezáč (O)00000:0000
96 Michal Prorok (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Vlček - trenér
Martin Vlček - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Václav Komačka - trenér
Václav Komačka - vedoucí