STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicesobota 30.03.2019; MSH Vodova BrnoFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
7počet diváků: 494
začátek 20:00; konec 21:55
Utkání: 8XW1-A190; 1. kolo; Extraliga žen
části: 4:0, 3:0, 0:4, střely na branku: 34:33
rozhodčí: Axmann Lukáš, Šiška Radek
delegát: Galasovský Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
39 Martina Indrová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
22 Helena Böhmová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:19-34 Kamila Pravcová88 Andrea Dernerová
2.1. část06:43PP88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
3.1. část15:16-9 Natálie Janečková34 Kamila Pravcová
4.1. část17:32PP39 Martina Indrová34 Kamila Pravcová
5.2. část04:54-87 Lucie Romančáková43 Jitka Drápalová
6.2. část08:15-5 Zuzana Hubáčková97 Kristýna Pospíšilová
7.2. část18:10-97 Kristýna Pospíšilová39 Martina Indrová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část06:16-27 Kateřina Šnebergrová88 Andrea Košťálová
2.3. část12:58-92 Barbora Krňoulová26 Veronika Fišerová
3.3. část14:03-22 Helena Böhmová10 Nikola Staňková
4.3. část16:25-22 Helena Böhmová6 Anna Alexandra Suková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:1577 Tereza Havlová2909 hrubost
2.1. část06:2812 Julie Volkmannová2911 bránění ve hře
3.1. část16:3022 Helena Böhmová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová3342987.8860:00
55 Tereza Chládková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová808100.0020:00
45 Lenka Šindelářová2671973.0840:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)10123:312342
9 Natálie Janečková (U)10114:401940
11 Eva Smutná (U)00027:283221
20 Markéta Sedláčková (U)00010:50120-1
22 Michaela Hřebíčková (U)00009:1580-1
28 Eliška Machalová (U)00000:0000
29 Jasmína Sertová (U)00010:2281-2
34 Kamila Pravcová (O)12331:143124
37 Eva Nečasová (U)00028:093111
39 Martina Indrová (O)12331:513452
43 Jitka Drápalová (O)01129:573412
66 Noemi Knapová (U)00004:50701
87 Lucie Romančáková (U)10113:101622
88 Andrea Dernerová (U)11223:302443
97 Kristýna Pospíšilová (O)11224:403061
98 Silvia Tomová (U)00016:331920
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00030:02311-1
6 Anna Alexandra Suková (U)01122:29283-1
9 Karolína Vostracká (O)00027:123301
10 Nikola Staňková (U)01119:572790
11 Šárka Denková (O)00014:30195-1
12 Julie Volkmannová (O)00030:17332-3
22 Helena Böhmová (U)20218:262620
27 Kateřina Šnebergrová (U)10123:28305-1
33 Gabriela Vaníčková (U)00015:18201-2
46 Michaela Urbanová (U)00022:523000
77 Tereza Havlová (O)00017:34242-3
88 Andrea Košťálová (U)01125:09313-1
92 Barbora Krňoulová (O)10126:403411
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Švecová Jana - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
Křemenáková Nikola - ostatní