STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 31.03.2019; VUT CESA Brno 1FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
9počet diváků: 506
začátek 14:00; konec 16:02
Utkání: 8XW1-A191; 2. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 5:1, 3:4, střely na branku: 34:24
rozhodčí: Balla Karel, Typl Vojtěch
delegát: Mlčoušek Zdeněk; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
88 Andrea Dernerová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
51 Anna Alexandra Suková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:51PS43 Jitka Drápalová
2.2. část06:46PP43 Jitka Drápalová88 Andrea Dernerová
3.2. část09:32-87 Lucie Romančáková97 Kristýna Pospíšilová
4.2. část12:47PS43 Jitka Drápalová
5.2. část18:49-97 Kristýna Pospíšilová9 Natálie Janečková
6.2. část19:06-87 Lucie Romančáková88 Andrea Dernerová
7.3. část02:00PP88 Andrea Dernerová5 Zuzana Hubáčková
8.3. část05:49-88 Andrea Dernerová9 Natálie Janečková
9.3. část18:48-88 Andrea Dernerová97 Kristýna Pospíšilová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:57SH22 Helena Böhmová10 Nikola Staňková
2.2. část07:45-27 Kateřina Šnebergrová46 Michaela Urbanová
3.3. část03:39-10 Nikola Staňková51 Anna Alexandra Suková
4.3. část08:46-33 Gabriela Vaníčková10 Nikola Staňková
5.3. část10:07-88 Andrea Košťálová51 Anna Alexandra Suková
6.3. část16:07PS51 Anna Alexandra Suková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část12:5587 Lucie Romančáková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část01:3451 Anna Alexandra Suková2907 nedovolené vrážení
2.1. část18:142 Aneta Nachtmanová2922 špatné střídání
3.2. část05:0277 Tereza Havlová2901 sekání
4.2. část15:5946 Michaela Urbanová2901 sekání
5.3. část01:1546 Michaela Urbanová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2461875.0060:00
55 Tereza Chládková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová31266.6714:11
45 Lenka Šindelářová3182374.1945:49
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)01128:052032
9 Natálie Janečková (U)02214:411820
11 Eva Smutná (U)00026:422330
20 Markéta Sedláčková (U)00013:031801
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
28 Eliška Machalová (U)00000:0000
29 Jasmína Sertová (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)00035:362650
37 Eva Nečasová (U)00027:542511
39 Martina Indrová (O)00029:582411
43 Jitka Drápalová (O)30328:192760
66 Noemi Knapová (U)00000:0000
87 Lucie Romančáková (U)20220:332021
88 Andrea Dernerová (U)32534:122074
97 Kristýna Pospíšilová (O)12320:562521
98 Silvia Tomová (U)00015:47141-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00024:36331-2
9 Karolína Vostracká (O)00024:153300
10 Nikola Staňková (U)12324:543453
11 Šárka Denková (O)00020:16312-3
12 Julie Volkmannová (O)00027:013340
22 Helena Böhmová (U)10124:073431
27 Kateřina Šnebergrová (U)10124:513320
33 Gabriela Vaníčková (U)10123:03331-3
46 Michaela Urbanová (U)01115:45201-1
51 Anna Alexandra Suková (U)12322:593132
77 Tereza Havlová (O)00013:44180-1
88 Andrea Košťálová (U)10122:53342-1
92 Barbora Krňoulová (O)00022:58210-3
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Švecová Jana - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
Křemenáková Nikola - ostatní