STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňpátek 05.04.2019; Slavia VŠ PlzeňK1 Florbal Židenice
5počet diváků: 838
začátek 20:30; konec 22:28
Utkání: 8XW1-A192; 3. kolo; Extraliga žen
části: 1:3, 3:2, 1:3, střely na branku: 19:24
rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Helena Böhmová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Zuzana Hubáčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:34-22 Helena Böhmová10 Nikola Staňková
2.2. část10:38-51 Anna Alexandra Suková10 Nikola Staňková
3.2. část11:35-92 Barbora Krňoulová9 Karolína Vostracká
4.2. část16:54-22 Helena Böhmová51 Anna Alexandra Suková
5.3. část15:28-12 Julie Volkmannová10 Nikola Staňková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:22-11 Eva Smutná
2.1. část17:28PP88 Andrea Dernerová5 Zuzana Hubáčková
3.1. část18:12-43 Jitka Drápalová88 Andrea Dernerová
4.2. část12:37-98 Silvia Tomová37 Eva Nečasová
5.2. část18:46-5 Zuzana Hubáčková
6.3. část05:58SH5 Zuzana Hubáčková
7.3. část07:13SH87 Lucie Romančáková
8.3. část19:17-87 Lucie Romančáková11 Eva Smutná
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:3733 Gabriela Vaníčková2922 špatné střídání
2.1. část18:4551 Anna Alexandra Suková2907 nedovolené vrážení
3.3. část04:3692 Barbora Krňoulová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:3720 Markéta Sedláčková2903 nadzvedávání hokejky
2.3. část04:2137 Eva Nečasová2901 sekání
3.3. část04:3688 Andrea Dernerová2909 hrubost
4.3. část05:5888 Andrea Dernerová610 osobní trest
5.3. část05:5888 Andrea Dernerová2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová2481666.6759:01
26 Veronika Fišerová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová1951473.6860:00
55 Tereza Chládková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00028:11390-3
8 Magdalena Kolářová (U)00015:18220-1
9 Karolína Vostracká (O)01125:484001
10 Nikola Staňková (U)03326:364110
12 Julie Volkmannová (O)10129:14402-1
22 Helena Böhmová (U)20226:573930
27 Kateřina Šnebergrová (U)00025:59392-2
33 Gabriela Vaníčková (U)00023:11352-1
46 Michaela Urbanová (U)00022:29352-2
51 Anna Alexandra Suková (O)11219:243020
77 Tereza Havlová (U)00009:361300
88 Andrea Košťálová (U)00023:54373-4
92 Barbora Krňoulová (O)10119:062620
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)21324:042736
9 Natálie Janečková (U)00012:47181-2
11 Eva Smutná (U)11229:383432
20 Markéta Sedláčková (U)00012:30180-1
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:58100
28 Eliška Machalová (U)00000:0000
29 Jasmína Sertová (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00003:41400
34 Kamila Pravcová (O)00029:003535
37 Eva Nečasová (U)01127:443110
39 Martina Indrová (O)00030:063411
43 Jitka Drápalová (O)10128:043521
66 Noemi Knapová (U)00000:0000
87 Lucie Romančáková (U)20222:002431
88 Andrea Dernerová (U)11222:152231
97 Kristýna Pospíšilová (O)00031:35360-2
98 Silvia Tomová (U)10116:431940
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Liška Petr - ostatní