STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 06.04.2019; Slavia VŠ PlzeňK1 Florbal Židenice
3počet diváků: 1086
začátek 19:00; konec 20:45
Utkání: 8XW1-A193; 4. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 1:2, 0:3, střely na branku: 20:26
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Matyáš Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Karolína Vostracká (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Karolína Krištofová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:43-12 Julie Volkmannová33 Gabriela Vaníčková
2.1. část16:28-33 Gabriela Vaníčková9 Karolína Vostracká
3.2. část19:49OG5 Zuzana Hubáčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:15-9 Natálie Janečková
2.2. část00:28-87 Lucie Romančáková97 Kristýna Pospíšilová
3.2. část02:50-5 Zuzana Hubáčková39 Martina Indrová
4.3. část09:38PP88 Andrea Dernerová5 Zuzana Hubáčková
5.3. část16:46-88 Andrea Dernerová87 Lucie Romančáková
6.3. část19:01-97 Kristýna Pospíšilová20 Markéta Sedláčková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:502 Aneta Nachtmanová2911 bránění ve hře
2.3. část09:2188 Andrea Košťálová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část07:0088 Andrea Dernerová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová2662076.9260:00
26 Veronika Fišerová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2031785.0060:00
55 Tereza Chládková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00030:103720
4 Michaela Mašková (U)00008:22122-1
8 Magdalena Kolářová (U)00000:0000
9 Karolína Vostracká (O)01131:16350-4
10 Nikola Staňková (U)00025:42384-5
11 Šárka Denková (U)00004:1770-1
12 Julie Volkmannová (O)10130:233721
22 Helena Böhmová (U)00022:43332-3
27 Kateřina Šnebergrová (U)00023:57351-3
33 Gabriela Vaníčková (U)11225:032942
46 Michaela Urbanová (U)00013:522212
47 Lenka Přerostová (U)00017:40171-1
77 Tereza Havlová (U)00000:56200
88 Andrea Košťálová (U)00031:273712
92 Barbora Krňoulová (O)00030:52350-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)11233:37208-1
9 Natálie Janečková (U)10111:201231
11 Eva Smutná (U)00027:552212
20 Markéta Sedláčková (U)01102:58501
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
28 Eliška Machalová (U)00000:0000
29 Jasmína Sertová (U)00001:20210
32 Kateřina Rybníčková (U)00012:491211
34 Kamila Pravcová (O)00029:462310
37 Eva Nečasová (U)00029:252300
39 Martina Indrová (O)01126:012220
43 Jitka Drápalová (O)00028:322401
66 Noemi Knapová (U)00002:58501
87 Lucie Romančáková (U)11217:331735
88 Andrea Dernerová (U)20227:022143
97 Kristýna Pospíšilová (O)11230:342523
98 Silvia Tomová (U)00013:23121-2
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
Křemenáková Nikola - ostatní
Suková Anna Alexandra - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Liška Petr - ostatní