STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 31.03.2019; ČPP Aréna OstravaSokol Pardubice
7počet diváků: 552
začátek 12:00; konec 13:47
Utkání: 8XJ12018/2019-A440; 2. kolo; KB liga juniorů
části: 2:2, 4:0, 1:0, střely na branku: 17:22
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Šimíček Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Petr Maláč (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 David Petržela (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:03-25 Matyáš Šindler76 Dominik Kaloč
2.1. část13:14-51 Jakub Mikulok68 Daniel Flašar
3.2. část10:26PP76 Dominik Kaloč25 Matyáš Šindler
4.2. část11:10-63 Vojtěch Krhovják25 Matyáš Šindler
5.2. část17:41-63 Vojtěch Krhovják30 Petr Maláč
6.2. část18:15-66 Patrik Pícha51 Jakub Mikulok
7.3. část05:17-51 Jakub Mikulok66 Patrik Pícha
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:42-47 Adam Šmíd74 Matyáš Mík
2.1. část10:05-47 Adam Šmíd
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část05:3563 Vojtěch Krhovják2901 sekání
2.3. část19:0737 Vít Dočkal2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:0017 Jiří Kohoutek2919 hra na zemi
2.2. část09:3732 Dominik Czeszewski2901 sekání
3.3. část00:336 Vojtěch Kaluža2909 hrubost
4.3. část14:446 Vojtěch Kaluža2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Petr Maláč2222090.9160:00
9 Ivo Sikora000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš1771058.8260:00
80 Matěj Denemark000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
15 Šimon Soukup (U)000
25 Matyáš Šindler (U)123
31 Adam Gábor (U)000
37 Vít Dočkal (U)000
43 Matěj Matoška (U)000
45 Martin Kašík (U)000
46 Jakub Přikryl (U)000
51 Jakub Mikulok (U)213
52 Jakub Sasyn (U)000
53 Jakub Nota (O)000
55 Pavel Hurta (U)000
63 Vojtěch Krhovják (U)202
66 Patrik Pícha (U)112
67 Radim Heiser (O)000
68 Daniel Flašar (O)011
69 Lukáš Homola (U)000
76 Dominik Kaloč (U)112
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)000
17 Jiří Kohoutek (U)000
24 Tomáš Číhař (U)000
26 Michael Souček (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)000
43 Filip Novák (U)000
47 Adam Šmíd (U)202
64 Marek Macek (U)000
66 David Petržela (U)000
73 Marek Weinelt (O)000
74 Matyáš Mík (O)011
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (O)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Koutný - trenér
Jaroslav Heiser - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Ladislav Štancl - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Kučera Lukáš - kustod