STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 06.04.2019; SC Dubina OstravaSokol Pardubice
7počet diváků: 844
začátek 18:40; konec 20:05
Utkání: 8XK12018/2019-A125; 2. kolo; 1. liga dorostenců
části: 0:3, 3:0, 4:1, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Kroupa Jiří, Chovanec Šimon
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
84 Petr Majer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
80 Matěj Denemark (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:55-50 Aleš Weigner84 Petr Majer
2.2. část06:36SH84 Petr Majer34 Adam Pospíchal
3.2. část11:04-16 Matěj Duda84 Petr Majer
4.3. část02:42-84 Petr Majer
5.3. část02:53-48 Lukáš Kafka65 Matěj Kolář
6.3. část05:43-48 Lukáš Kafka
7.3. část06:15-4 Matěj Jambor85 Jakub Dufek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:03-78 Stefano Petric90 Jan Stuchlík
2.1. část07:41-90 Jan Stuchlík
3.1. část08:09PP81 Patrik Bartoš64 Marek Macek
4.3. část07:43-9 Matyáš Sodomek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:081 Karel Pergler2907 nedovolené vrážení
2.2. část05:4581 Albert Kulík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Karel Pergler04-4045:00
30 Karel Hodík000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Matěj Denemark07-7045:00
10 Jan Matějka000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Matěj Jambor (U)101
16 Matěj Duda (U)101
28 Jakub Kaplický (O)000
29 Jonáš Kulhavý (U)000
34 Adam Pospíchal (O)011
40 Tomáš Josefovič (U)000
48 Lukáš Kafka (U)202
50 Aleš Weigner (U)101
58 Jakub Loskot (U)000
62 Michal Gabriel (U)000
63 Michael Svatoš (U)000
65 Matěj Kolář (O)011
81 Albert Kulík (U)000
83 Štěpán Vácha (U)000
84 Petr Majer (U)224
85 Jakub Dufek (U)011
93 David Horký (O)000
94 Ondřej Valenta (O)000
HRÁČIGAPTS
5 Petr Křinka (U)000
8 Richard Rak (U)000
9 Matyáš Sodomek (U)101
14 Kryštof Hajník (U)000
21 Jan Nezval (U)000
26 Michael Souček (U)000
40 Martin Matiáš (U)000
47 Martin Glück (U)000
64 Marek Macek (U)011
70 Jakub Prášek (U)000
74 Matyáš Mík (U)000
78 Stefano Petric (U)101
81 Patrik Bartoš (U)101
82 Michal Smola (U)000
83 Jan Piskač (U)000
90 Jan Stuchlík (U)112
91 Ondřej Ryšavý (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Svoboda - trenér
Karel Dufek - vedoucí
Havránek Adam (31.12.1995) - licence B - trenér
Weigner Pavel (25.06.1973) - licence D - asistent trenéra
Vávra Petr - ostatní
Vit David - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Formánek - trenér
Radek Formánek - vedoucí
Vichr Ondřej (24.10.1983) - licence C - asistent trenéra
Lukáš Drahný - fyzioterapeut
Tomáš Belej - lékař
Adam Doskočil - masér
David Plachý - kustod