STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. FBC DDM Děčín IVsobota 30.03.2019; SH SPORTaS u Koldomu LitvínovFlorbal Ústí B
8počet diváků: 504
začátek 13:20; konec 14:25
Utkání: 2XK22018/2019-A082; 19. kolo; 2. liga dorostenců - skupina 2
části: 2:1, 5:1, 1:2, střely na branku: 20:12
rozhodčí: Novák Matěj, Hrubý Ondřej
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:20-23 Martin Horn24 Zdeněk Martinec
2.1. část06:34-21 Lukáš Vlček
3.2. část03:45-16 Matouš Dašek9 Jan Bräuer
4.2. část05:51-21 Lukáš Vlček
5.2. část08:01-21 Lukáš Vlček23 Martin Horn
6.2. část10:19PP19 Patrik Bejšovec25 Michal Záruba
7.2. část10:48PP24 Zdeněk Martinec21 Lukáš Vlček
8.3. část04:40-9 Jan Bräuer24 Zdeněk Martinec
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:27-63 Jan Dobosz97 Jakub Čečák
2.2. část02:58-87 Lukáš Krušina
3.3. část08:47-31 Ondřej Šaman
4.3. část11:55-40 Jan Vaca97 Jakub Čečák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:2926 Vojtěch Štěpán2901 sekání
2.2. část09:3440 Jan Vaca2902 blokování hokejky
3.2. část09:3497 Jakub Čečák2925 nesportovní chování
4.2. část10:3829 Vojtěch Matějka2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
17 Adam Havriljak124866.6736:00
36 Jan Drobný000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Vojtěch Matějka2081260.0036:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Vladimír Vrátil (O)000
6 Miroslav Beránek (U)000
7 Marek Sochor (U)000
9 Jan Bräuer (U)112
16 Matouš Dašek (O)101
19 Patrik Bejšovec (U)101
21 Lukáš Vlček (U)314
23 Martin Horn (O)112
24 Zdeněk Martinec (O)123
25 Michal Záruba (U)011
49 Simeon Trapani (U)000
95 Jakub Žáček (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Filip Šifalda (U)000
9 Tomislav Matějka (U)000
12 Ondřej Šorf (U)000
13 Jakub Verner (U)000
25 Michal Arnold (U)000
26 Vojtěch Štěpán (U)000
31 Ondřej Šaman (U)101
40 Jan Vaca (U)101
49 Jaroslav Folk (U)000
54 Karel Hais (U)000
63 Jan Dobosz (U)101
87 Lukáš Krušina (U)101
97 Jakub Čečák (U)022
98 Tadeáš Hejný (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Štěpánek - trenér
Tomáš Štěpánek - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Josef Gebert - trenér
Josef Gebert - vedoucí