STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicesobota 20.04.2019; MSH Vodova BrnoTJ Sokol Královské Vinohrady
9počet diváků: 511
začátek 13:00; konec 14:55
Utkání: 8XW1-A198; 2. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 3:0, 5:1, střely na branku: 39:14
rozhodčí: Axmann Lukáš, Šiška Radek
delegát: Mlčoušek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Jasmína Sertová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
58 Jana Vyrobíková (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:54-87 Lucie Romančáková97 Kristýna Pospíšilová
2.2. část00:51-87 Lucie Romančáková88 Andrea Dernerová
3.2. část17:05-88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
4.2. část18:35PS43 Jitka Drápalová
5.3. část00:12-88 Andrea Dernerová32 Kateřina Rybníčková
6.3. část00:54-29 Jasmína Sertová5 Zuzana Hubáčková
7.3. část07:32SH88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
8.3. část10:03-32 Kateřina Rybníčková88 Andrea Dernerová
9.3. část10:09-34 Kamila Pravcová39 Martina Indrová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část19:47-8 Štěpánka Kolafová45 Anna Kutnarová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část05:3532 Kateřina Rybníčková2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:1828 Kristýna Vejvodová2920 hra rukou
2.2. část11:2396 Anežka Dobisiková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Tereza Chládková41375.0012:28
18 Karolína Krištofová10010100.0047:32
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
58 Jana Vyrobíková3993076.9260:00
65 Eliška Kuchyňková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)01124:182111
9 Natálie Janečková (U)00013:291821
11 Eva Smutná (U)00022:152610
20 Markéta Sedláčková (U)00006:30700
22 Michaela Hřebíčková (U)00005:04710
26 Eliška Machalová (U)00007:00711
29 Jasmína Sertová (U)10106:09611
32 Kateřina Rybníčková (U)11206:37812
34 Kamila Pravcová (O)10129:042822
37 Eva Nečasová (U)00022:382640
39 Martina Indrová (O)03331:233047
43 Jitka Drápalová (O)10129:192947
66 Noemi Knapová (U)00005:04700
87 Lucie Romančáková (U)20217:172054
88 Andrea Dernerová (U)32530:543057
97 Kristýna Pospíšilová (O)01128:113046
98 Silvia Tomová (U)00012:511530
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Štěpánka Kolafová (U)10114:35171-4
19 Nikola Hamerníková (U)00026:42311-3
24 Tereza Trunečková (U)00031:47321-3
27 Nikola Bursová (U)00027:22301-3
28 Kristýna Vejvodová (U)00034:43331-5
31 Petra Kytková (U)00022:57302-3
33 Kateřina Bartůňková (U)00027:33310-5
35 Petra Budská (U)00016:26160-1
45 Anna Kutnarová (U)01133:18343-5
77 Adéla Skalická (U)00027:54322-4
96 Anežka Dobisiková (U)00032:06342-4
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Jana Švecová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jonáš Sigl - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
Kytka Boleslav (23.09.1990) - licence B - asistent trenéra