STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicepátek 19.04.2019; MSH Vodova BrnoTJ Sokol Královské Vinohrady
7počet diváků: 691
začátek 18:00; konec 19:54
Utkání: 8XW1-A197; 1. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 1:0, 4:1, střely na branku: 33:15
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
87 Lucie Romančáková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Tereza Trunečková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:30-87 Lucie Romančáková88 Andrea Dernerová
2.1. část08:13-88 Andrea Dernerová87 Lucie Romančáková
3.2. část05:24PP39 Martina Indrová
4.3. část07:27-11 Eva Smutná97 Kristýna Pospíšilová
5.3. část07:31-87 Lucie Romančáková39 Martina Indrová
6.3. část10:51-66 Noemi Knapová11 Eva Smutná
7.3. část17:02-87 Lucie Romančáková28 Eliška Machalová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část14:51PS45 Anna Kutnarová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:205 Zuzana Hubáčková2901 sekání
2.3. část19:0829 Jasmína Sertová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:4924 Tereza Trunečková2902 blokování hokejky
2.2. část15:0827 Nikola Bursová2901 sekání
3.3. část05:2531 Petra Kytková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová1511493.3360:00
55 Tereza Chládková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
65 Eliška Kuchyňková3372678.7960:00
58 Jana Vyrobíková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)00021:252121
9 Natálie Janečková (U)00016:282110
11 Eva Smutná (U)11226:253052
20 Markéta Sedláčková (U)00013:021612
22 Michaela Hřebíčková (U)00007:35900
28 Eliška Machalová (U)01103:17401
29 Jasmína Sertová (U)00003:05400
32 Kateřina Rybníčková (U)00009:201200
34 Kamila Pravcová (O)00029:492911
37 Eva Nečasová (U)00027:522712
39 Martina Indrová (O)11228:172834
43 Jitka Drápalová (O)00030:303154
66 Noemi Knapová (U)10103:32411
87 Lucie Romančáková (U)31418:082235
88 Andrea Dernerová (U)11220:442443
97 Kristýna Pospíšilová (O)01127:482934
98 Silvia Tomová (U)00010:271231
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Štěpánka Kolafová (U)00019:38222-2
9 Barbora Sladkovská (U)00030:03310-2
19 Nikola Hamerníková (U)00019:40253-1
24 Tereza Trunečková (U)00031:53321-1
27 Nikola Bursová (U)00020:482410
28 Kristýna Vejvodová (U)00025:34252-2
31 Petra Kytková (U)00019:16220-4
33 Kateřina Bartůňková (U)00016:21191-2
35 Petra Budská (U)00014:44180-3
37 Karolína Hošková (U)00027:48280-4
45 Anna Kutnarová (U)10123:17243-2
77 Adéla Skalická (U)00029:49312-4
96 Anežka Dobisiková (U)00015:172300
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Jana Švecová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jonáš Sigl - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
Kytka Boleslav (23.09.1990) - licence B - asistent trenéra