STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
VŠO FLORBAL CHODOVpondělí 15.04.2019; SH ČakoviceBLACK ANGELS
2počet diváků: 1155
začátek 21:20; konec 21:57
Utkání: 8XJ1-A450; 3. kolo; KB liga juniorů
části: 2:5, - : -, - : -, střely na branku: 8:11
rozhodčí: Rousek David, Sochůrek Ondřej
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
84 Petr Majer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
51 Jaroslav Verner (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:08-27 Martin Řezáč97 Šimon Doubek
2.1. část09:44-77 Daniel Eremiáš13 Jiří Lebeda
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:22-79 Lukáš Staněk
2.1. část10:45-29 Jakub Hromada17 Matouš Burian
3.1. část12:09-29 Jakub Hromada
4.1. část18:19EN71 Jakub Boček29 Jakub Hromada
5.1. část19:09EN19 Štěpán Čejka
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Karel Pergler93666.6718:26
38 Karel Hodík000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Daniel Pfeifer82675.0020:00
1 Jiří Procházka000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Martin Fenik (U)000
13 Jiří Lebeda (U)011
16 Matěj Duda (U)000
18 Jiří Koklar (U)000
27 Martin Řezáč (U)101
30 Kryštof Valenta (O)000
39 Sebastian Maxa (U)000
42 Patrik Chládek (U)000
48 Ivan Pergler (U)000
50 Aleš Weigner (O)000
61 Matej Stopka (U)000
66 Ondřej Novotný (O)000
77 Daniel Eremiáš (U)101
84 Petr Majer (U)000
91 Jakub Adam (O)000
93 David Horký (O)000
97 Šimon Doubek (O)011
99 Michal Strnad (O)000
HRÁČIGAPTS
2 Jiří Hausmann (U)000
4 Marek Hausmann (U)000
7 Matěj Boček (U)000
14 Martin Obuškevič (U)000
17 Matouš Burian (U)011
19 Štěpán Čejka (U)101
25 Štěpán Merta (U)000
29 Jakub Hromada (U)213
34 Tomáš Čáslava (U)000
51 Jaroslav Verner (U)000
59 Tomáš Veselý (U)000
70 Martin Surový (U)000
71 Jakub Boček (U)101
72 Dominik Janda (U)000
73 Filip Rulíšek (U)000
78 Thomas Heřmanský (U)000
79 Lukáš Staněk (U)101
86 Adam Bouček (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Neuman - trenér
Ondřej Neuman - vedoucí
Svoboda Jan (10.03.1993) - licence C - trenér
Kolář, Matěj - ostatní
Kolářová, Hana - vedoucí
Tvrdík, Jiří - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Zalubil - trenér
Karel Staněk - vedoucí
Lukáš Pokorný - ostatní
Chaloupecká Markéta (14.01.2000) - licence D - fyzioterapeut
Pavlík Vojtěch (10.12.1986) - licence B - trenér