STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Finsko WU19neděle 28.04.2019; Městská SH ChomutovLotyšsko WU19
15počet diváků: 983
začátek 09:30; konec 11:18
Utkání: RXDD-1A06; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 3:2, 4:0, 8:1, střely na branku: 44:12
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
12 Cira Virta (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
25 Julija Rozite (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:06-10 Saara Pilto12 Cira Virta
2.1. část10:23-20 Viivi Tiilikainen16 Inka Lippojoki
3.1. část10:49-6 Sanni Uimarihuhta17 Aada Heikkinen
4.2. část11:24-11 Pinja Myllymäki19 Suvi Hämäläinen
5.2. část13:48-11 Pinja Myllymäki19 Suvi Hämäläinen
6.2. část14:57-16 Inka Lippojoki12 Cira Virta
7.2. část15:27-19 Suvi Hämäläinen22 Elli Kylmäluoma
8.3. část00:11-19 Suvi Hämäläinen21 Maija Väätäjä
9.3. část00:58-3 Erika Laine12 Cira Virta
10.3. část05:02-12 Cira Virta8 Emilia Pietilä
11.3. část06:37-19 Suvi Hämäläinen18 Iida Mettälä
12.3. část10:34-12 Cira Virta
13.3. část11:39-13 Ulla Valtola
14.3. část15:06PP20 Viivi Tiilikainen7 Julia Kaan
15.3. část18:44-21 Maija Väätäjä19 Suvi Hämäläinen
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:38-55 Laura Gaugere11 Simona Grapena
2.1. část11:05-25 Julija Rozite55 Laura Gaugere
3.3. část12:39-25 Julija Rozite55 Laura Gaugere
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:596 Sanni Uimarihuhta2901 sekání
2.1. část19:593 Erika Laine2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:1810 Aurelija Zarina2909 hrubost
2.3. část19:4759 Marta Liba Zameca2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Edit Rautakoski123975.0060:00
31 Emma Mannila000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Barbara Rabcevska310-7-233.3309:26
99 Krista Ruicena75228.5710:34
29 Barbara Rabcevska34102470.5940:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Erika Laine (U)101
4 Jemina Ruostila (U)000
6 Sanni Uimarihuhta (U)101
7 Julia Kaan (U)011
8 Emilia Pietilä (U)011
9 Olivia Pietilä (U)000
10 Saara Pilto (U)101
11 Pinja Myllymäki (U)202
12 Cira Virta (U)235
13 Ulla Valtola (U)101
15 Milla Ylikojola (U)000
16 Inka Lippojoki (U)112
17 Aada Heikkinen (U)011
18 Iida Mettälä (U)011
19 Suvi Hämäläinen (U)336
20 Viivi Tiilikainen (U)202
21 Maija Väätäjä (U)112
22 Elli Kylmäluoma (U)011
HRÁČIGAPTS
5 Luize Raseiceva (U)000
10 Aurelija Zarina (U)000
11 Simona Grapena (U)011
12 Darta Derupa (U)000
15 Linda Zunda (U)000
17 Lasma Evele (U)000
19 Kate Meldere (U)000
20 Katrina Kate Fibiga (U)000
21 Egija Katrine Briede (U)000
23 Samanta Berzina (U)000
25 Julija Rozite (U)202
27 Danute Tinkuse (U)000
55 Laura Gaugere (U)123
59 Marta Liba Zameca (U)000
77 Liene Leite (U)000
79 Kristiana Elizabete Krumina (U)000
88 Kristiana Kupla (U)000
95 Anna Ankudinova (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Aki Vilander - trenér
Tapio Hämeen-Anttila - vedoucí
Ville Turunen - asistent trenéra
Niina Lahti - kustod
Henna Hukkanen - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Jurijs Fedulovs - trenér
Dace Grizane - vedoucí
Gundega Immere - ostatní
Lilita Lazdina - lékař
Peteris Stepitis - asistent trenéra